SMAS-ліфтинг Ulthera

 

Ulthera терапія – перша і єдина технологія, що дозволяє працювати без травматизації тканин так глибоко, як раніше міг тільки пластичний хірург.

SMAS ліфтинг Альтера заснований на впливі високоінтенсивного сфокусованого ультразвуку (HIFU). Відмінною рисою Ulthera є те, що це не просто оригінальний апарат для СМАС, але й єдина технологія, схвалена найвибагливішим органом контролю у сфері медицини FDA (США) для підтяжки шкіри. Тільки в цьому апараті використовується система візуалізації тканин у реальному часі, щоб лікар бачив та контролював, де він працює, а пацієнт отримував найбільш виражений та безпечний результат.

 

Як працює Альтера?

 

Ультразвуковий вплив SMAS ліфтинг відрізняється від звичного нам ультразвуку. Тут ультразвук сфокусований, тобто він обмине поверхневі шари шкіри і доставляє енергію на необхідний рівень. У цьому шарі формуються дрібні, але множинні зони нагріву до 60-70 С. Як відомо, тепло - це найпотужніший стимулятор наших клітин. Під час процедури активуються процеси регенерації шкіри та в наступні кілька місяців виробляється новий, «молодий» колаген. В результаті – підтягнута та пружна шкіра.

У момент імпульсу апарат Ulthera відображає ультразвукове зображення тканин (шкіри, підшкірно-жирової клітковини, м'язи, кістки тощо) на екрані. Це дуже важливий момент! Так як товщина тканин, а відповідно і цільовий шар нашого впливу, відрізняється у кожного пацієнта. Крім того, така візуалізація дозволяє бачити різні похибки контакту насадки зі шкірою, наприклад, бульбашки повітря або надмірна кількість гелю. Завдяки цьому абсолютно кожен імпульс дає максимальний результат. І, нарешті, бачити – значить бути у безпеці. У таких зонах, де тканини дуже тонкі, наприклад біля очей, або поряд з окістям – візуалізація безцінна!

 

Як відбувається процедура?

 

Після очищення шкіри проводиться розмітка обличчя або інших ділянок тіла, щоб доставити правильну кількість ліній у цій зоні. На шкіру наноситься ультразвуковий гель. Аплікатор апарату м'яко стосується шкіри. Починається подача сфокусованого ультразвуку.

Під час процедури використовуються різні датчики і чергується подача енергії в дерму, каркасні структури підшкірно-жирової клітковини, СМАС шару (поверхневої м'язово-апоневротичної системи). Існують датчики різної глибини та довжини, наприклад, для зони навколо очей або на малярному пакеті використовується дрібніший адаптер.

Що відчуває пацієнт під час процедури?

 

Існує велика помилка про виражену хворобливість цієї процедури. Це не так! Відчувається тепло або поколювання глибоко в тканинах у момент дії. У деяких ділянках пацієнти нічого не відчувають. Така комфортність процедури також вдячна візуалізації, оскільки найболючіші ділянки – область окістя, яку ми, проводячи сеанс Альтери, бачимо на екрані та, звичайно ж, уникаємо.

Безумовно, у кожного різний больовий поріг, але більшість наших пацієнтів визначають Ulthera терапію як безболісну або слабко-болісну процедуру.

Реабілітаційний період відсутня. Лише у незначної кількості пацієнтів буває набряк, легка чутливість чи оніміння при пальпації глибоко у тканинах, і дуже рідко – гематома).

Процедура працює дуже глибоко у тканинах і не ушкоджує поверхню шкіри. Тому засмага як до і після Альтера терапії не протипоказаний.

 

Результати Ulthera

 

Результат після СМАС ліфтингу Ulthera видно через 3-4 місяці. Оскільки утворення нового колагену займає чимало часу. Найбільш затребувані зони та ефект:

     Овал обличчя – скорочення «брилів», гравітаційних змін, підтяжка та компактизація жирових пакетів
     Ліфтинг другого підборіддя
     Підняття брови
     Скорочення шкірного клаптя на верхньому та нижньому столітті
     Компактизація малярних пакетів
     Ліфтінг ший, декольте
     Підтяжка шкіри на животі, над колінами, ліктями, трицепс, внутрішня поверхня стегна та ін.

Результат зростає до 12-18 місяців. Повторювати процедуру за потреби можна вже через 3 місяці, але більшість пацієнтів проводять її один раз на рік.

Навіщо потрібні 3 різні глибини дії?

 

Кожен пацієнт є унікальним. І завдяки універсальності апарату Ulthera ми можемо адаптувати процедуру під кожного.

Датчик 1,5 мм працює в дермі і підходить для тонкошкірих пацієнтів та деяких делікатних ділянок.

Датчик 3,0 мм діє на «каркасні» структури в ПЖК і часто стає головним ліфтинговим інструментом.

Датчик 4,5 мм досягає SMAS шару обличчя, саме тієї глибини, де до Альтери працювали лише хірурги під час виконання підтяжки особи.

Крім того, під час процедури ми змінюємо потужність і довжину ліній.

 

Хто ідеальний пацієнт для терапії Ulthera?

 

Завдяки різноманітності датчиків, системі візуалізації та змінної потужності, Альтера стає універсальним інструментом для роботи з:

     Гравітаційним типом особи (щільношкірі пацієнти з ранніми порушеннями овалу, другим підборіддям, вираженим підшкірно-жировим шаром)
     Втомленим морфотипом (пацієнти з худорлявим обличчям, м'якими тканинами схильними до набряклості, в'ялістю на овалі, субментальній зоні, малярським пакетом, віком, що нависає)
     Втрата тонусу на шиї, декольте та інших ділянках тіла

Єдиний тип пацієнта, який не підходить для Альтера терапії і те швидше з міркувань раціональності, це дріб'язковий тип старіння. Для таких пацієнтів доцільніше віддати перевагу лазерам або радіочастотному впливу.

Протипоказання для Ulthera

 •      Активний інфекційний процес на шкірі у зоні впливу
 •      Наявність ниток у цій галузі
 •      Наявність синтетичних імплантів (силікон) у цій галузі
 •      Аутоімунні захворювання з ураженням шкіри
 •      Наявність кардіостимулятора
 •      Вагітність, лактація

 

Ми обираємо Ulthera для СМАС ліфтингу, тому що:

 

 1. Технологія схвалена не лише Українськими органами контролю, а й має сертифікат РЄ та FDA.
 2. Найбільша кількість клінічних досліджень СМАС ліфтингу у світі проводять саме на Альтері.
 3. Під час усієї процедури здійснюється зображення тканин пацієнта в реальному часі для точного влучення в необхідний шар.
 4. Процецура неінвазивна, не має сезонності та реабілітації.
 5. Процедура триває близько години, а результат від неї наростає понад рік!

 

 

Вартість SMAS-ліфтінга Ulthera

 

Послуга
хв.
ціна
1
SMAS-ліфтинг Ulthera верхня повіка (два)
до 30
6600-8000 грн.
2
SMAS-ліфтинг Ulthera верхня повіка+ліфтинг брови (два)
до 30
11000 - 12600 грн.
3
SMAS-ліфтинг Ulthera нижня повіка (два)
до 30
6600-8800 грн.
4
SMAS-ліфтинг Ulthera верхня та нижня повіка (два)
до 45
10800 - 14400 грн.
5
SMAS-ліфтинг Ulthera малярний пакет (два)
до 30
6600 - 10800 грн.
6
SMAS-ліфтинг Ulthera щоки (нижня третина, бриль)
до 60
27000-36000 грн.
7
SMAS-ліфтинг Ulthera субментальна (підборіддя)
до 30
11000-18000 грн.
8
SMAS-ліфтинг Ulthera все обличчя (включаючи підборіддя)
до 60
30600-61600 грн.
9
SMAS-ліфтинг Ulthera шия або декольте
до 60
22500-27000 грн.

Вартість всіх послуг Клініки у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17