Лазерне видалення судин

Багатьом жінкам та чоловікам відома така проблема, як судинні зірочки на обличчі. Важко відповісти однозначно питанням у тому, які причини їх виникнення. Проте сьогодні фахівці виділяють насамперед спадковий фактор, порушення роботи внутрішніх органів, перенесені дерматологічні захворювання, а також нездоровий спосіб життя та зловживання засмагою. Ці фактори неминуче відбиваються на стані судин.
На щастя, сучасна косметологія має в своєму розпорядженні ефективний метод вирішення даної проблеми - лазерне видалення судин (судинних зірочок), а також лікування куперозу.

Механізм лазерного видалення судин

Принцип роботи лазера простий - світло проникає в посудину, нагріває оксигемоглобін і запає посудину зсередини, внаслідок чого стінки спадаються. У тому випадку, якщо йдеться про невелику судинну зірочку (ангіому) або судини на крилах носа, то вони можуть зникнути вже після однієї процедури. Якщо ж йдеться про більшу проблему, то вона стає менш помітною і потребує кількох процедур.

Для видалення судин використовують кілька різних видів лазерів. У нашому центрі ми застосовуємо такі технології:

  •      Неодимовий лазер ClearV Sciton (США)
  •      Фотоустановка BBL Sciton (США)

Кожен апарат має свої призначення і переваги.

Видалення судин неодимовим лазером ClearV Sciton

Найбільш ефективний неодимовий лазер для видалення наступних судинних проблем:

     ангіоми (судинна зірочка)
     телеангіектазії
     одиничні судини на обличчі та тілі
     сині та червоні судини на ногах
     гемангіоми та судинні мальформації (вроджені дефекти)

Неодимовий лазер застосовується для більших судин, оскільки промінь із довжиною хвилі 1064 нм здатний проникати глибоко у шкіру.

Нова установка ClearV має безліч особливостей, що відрізняють її від інших лазерів і роблять її такою ефективною.

  •      Одна з них – система кругового підсвічування, яка робить судини більш помітними як для фахівця, так і для лазерного променя. З її допомоги видно глибшу судину, а не тільки те, що лікар може помітити неозброєним оком.
  •      Можливість регулювати ширину лазерного променя під час процедури - важливий момент, оскільки судини зазвичай різного діаметра і важливо підібрати як правильну потужність, а й товщину променя.
  •      Інтегрована система охолодження дозволяє зробити процедуру ще безпечнішою та комфортнішою. Сапфірове скло охолоджується до 5-25С та захищає поверхню шкіри від небажаного перегрівання.

Після процедури деякі судини зникають безвісти відразу, деякі синіють або червоніють і пропадають протягом декількох тижнів. Залежно від розміру судини та її поширеності, потрібна різна кількість процедур. Деякі судини (дрібні ангіоми) зникають із першого разу.

 

Видалення судин за допомогою фототерапії BBL

Світло випромінюване BBL має більш широкий спектр, тому краще захоплюйте дрібними і поверхневими судинами. Це робить BBL незамінною для видалення судин та розлитих почервоніння на обличчі.

Показання для видалення судин за допомогою BBL:

     судинна сіточка на обличчі (купероз, телеангіектазії)
     дифузне почервоніння обличчя
     розацеа
     почервоніння бічних поверхонь шиї (erythrosis coli)
     множинні судини на декольті, кистях та ін.
     поєднання судинних порушень з пігментними (фотопошкодження)

Процедура фототерапії BBL вже заслужила на довіру та любов безлічі пацієнтів. Вона дає виражений результат після першої процедури. Площа, що обертається за один імпульс BBL набагато більше, ніж у будь-якого лазера, тому в одну процедуру ми можемо опрацювати безліч зон (обличчя, шия, декольте і т.д.).

Сапфірове скло насадки BBL також має регульовану систему охолодження, що робить процедуру менш дискомфортною. Також у нашій системі є різні типи фільтрів для різного відтінку шкіри.

Ще одна перевага BBL – прогрів глибоких шарів шкіри. Завдяки цьому звужуються пори, покращується тургор шкіри та всі пацієнти відзначають покращення її якості.

 

Лазерне видалення судин на ногах
Неодимовый лазер Sciton
Фототерапия BBL сосудистой сетки на лице
Фототерапия чрезмерного румянца на щеках
Лазерное удаление сосудов на ногах
Лазерное удаление сосудов на крыльях носа
Лазерное удаление сосудов на крыльях носа
Лазерное удаление ангиомы на спинке носа
Лазерное удаление ангиомы на губе

 

Вибір методу видалення судин робить лікар-дерматолог. Для одних утворень краще, безпечніше та ефективніше застосовувати неодимовий лазер, для інших – фототерапію BBL. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід роботи з судинами, але проводять навчальні семінари для інших докторів за лазерними методиками. Лікарі також розкажуть про метод профілактики появи судин та правильний догляд за шкірою після процедури.

Протипоказання для лазерного видалення судин

     прийом фотосенсибілізаторів (деякі групи медикаментів)
     активний запальний процес у зоні впливу
     яскрава «свіжа» засмага
     вагітність та лактація
     тяжкі захворювання внутрішніх органів

 

Видалення судин - одна з найпопулярніших і найефективніших процедур в естетичній медицині, яка до появи лазера не мала жодного якісного рішення. Однак тепер використання судинних лазерів та фотоустановок отримало ширше застосування і дозволяє нам також лікувати захворювання, пов'язані із запальним процесом навколо судин та фолікулів (докладніше у статті нашого провідного фахівця «Розацеа. Судинні зміни шкіри»).

 

 

Ціни на лазерне видалення судин

Послуга
хв.
ціна
1
Фотоомолодження (усунення пігментацій, судин) обличчя
до 45
3900 грн.
2
Фототерапія судинної сітки «метелик» (ніс+скули)
до 30
2300 грн.
3
Лазерне видалення судинної зірочки (діаметр до 2 мм)
до 15
450 грн.

Ціни на всі процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17