Подарочные сертификаты

 

Ми всі любимо свята. Особливо подарунки. І більше, коли ці подарунки дарують нам. Але коли часто постає питання: що подарувати дружині, чоловікові мамі, подрузі ....?

У наш час не хочеться дарувати щось буденне і бути як усі. Хочеться бути оригінальним.

У цьому питанні чудовим вибором стане Подарунковий сертифікат на процедуру в Центрі естетичної медицини Goravsky. Процедуру можна вибрати на Ваш розсуд, з урахуванням переваг людини, наші фахівці із задоволенням розкажуть про кожну послугу. Тим паче вибрати є з чого!

Подарунковий сертифікат «Goravsky» – це найкращий ВІП подарунок для кожного! Універсальний подарунок чоловікам та жінкам. Із задоволенням доповнимо сертифікат набором елітної косметики!

 

Наші найкрасивіші подарункові процедури:

 

  • Гідропілінг HydraFacial "Преміум" - голлівудський догляд для будь-якої шкіри. Поєднання апаратного очищення, зволоження, пілінгу та живлення в одній процедурі.
  •      Монодозний преміальний догляд Casmara – приємна процедура наповнить шкіру поживними речовинами, зробить її бархатистою та м'якою! Легкий масаж обличчя, очищення та унікальна пластифікуюча маска Касмара допоможе розслабитися та отримати незабутнє задоволення.
  •      СПА ритуал для тіла «Індоокеан» - це справжня подорож морем, де східні аромати оновлюють тіло і розум, викликають відчуття релаксу та життєвої сили. Розкішна косметика Тальго, спеціальна техніка масажу не залишать байдужим нікого. Чудовий вибір подарунка як для чоловіків, так і для жінок!
  •      Водорослеві та грязьові обгортання, класичні техніки масажів тіла та обличчя, сертифікат на лазерну епіляцію, а також безліч різних процедур на будь-який смак допоможуть підібрати наші фахівці!

     Якщо Ви не можете визначитися з процедурою, сертифікат на будь-яку суму, починаючи з 1000 грн, дозволить зробити свій власний вибір будь-якої послуги в нашому Центрі одержувачу.

Будьте впевнені, подарувавши шикарний конверт з елегантно оформленим сертифікатом, Ваш подарунок буде гідно оцінений!

Найкращий подарунок – це краса!

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17