СПА ритуал Індоокеан

СПА ритуал «ІНДООКЕАН» - це справжня морська подорож, в якій аромати та фарби Сходу поєднуються зі скарбами моря. Ця дивовижна процедура оновлює тіло та розум через відчуття спокою та внутрішньої сили. Тонкі аромати далеких країн, розкішна текстура косметики Тальго, релаксуюча техніка масажу забирають Вас у своєрідну подорож Сходом.

Процедура стане чудовим відпочинком для Вас, а також незабутнім подарунком для близьких.

Ритуал складається з декількох етапів, кожен з яких дозволяє відчути красу різних куточків світу і насолодитися їх незабутніми ароматами та почуттями.

 

1. Зупинка у Середземномор'ї

Прелюдія з цитрусовими ароматами

Солодко-солоний скраб - масляна текстура, що тане на шкірі, живить шкіру, покриваючи тіло легкою шовковистою вуаллю, наповнює її ніжним ароматом середземноморських фруктів.
Коричневий цукор, морська сіль, середземноморські аромаолії, Qi-Marine, і Священний Лотос поєднуються в цьому скрабі для очищення тіла.

Три рівні відчуттів: тверді частинки солі, круглі частинки цукру, що тануть, і ніжне масло м'яко очищають, надають шкірі шовковисту атласність.
А свіжі цитрусові аромаолії (лимон, грейпфрут, петигрен лимона, мандарин) заспокоюють і відновлюють баланс душі і тіла.

 

2. Зупинка в Індії

Спокій Священного Гангу

Релаксуючий масаж розроблений на основі стародавніх індійських технік, створений спеціально для процедури Індоокеан.
QI-Бальзам створений на основі стародавніх традицій йогів наноситься на так звані, «енергетичні ключі» тіла, для підготовки до масажу та зняття напруги.
QI-MARINE – це екстракт бурої водорості Вакаме. Вона використовується в Китаї завдяки своїм захисним, відновлюючим та антистресовим властивостям. Прекрасно виводить токсини, а висока концентрація мінералів (Cu, Mg, Se, Zn) дозволяє підтримувати метаболізм клітин та тканин.
Оксамитова олія для масажу Індоокеан виготовлена з цілющої індійської олії (німа) у поєднанні з ефірними оліями кедра, сандала, пачулі ідеально підходить для проведення глибокого масажу.

Забудьте про напругу, стрес і скутість. Дозвольте собі перенестися в серце Сходу. Насолоджуйтеся цією найбільш важливою зупинкою, що дарує повне блаженство та цілюще розслаблення.


3. Зупинка у Китаї

Храм Краси

Як дотик м'якого рисового аркуша, що огортає тіло немов шовком – це обгортання, відкриваючи зупинку в Китаї, дозволяє повернутися в реальність після масажу ІНДООКЕАН.

Кремова насичена текстура містить комплекс QI-MARINE (антистресовий екстракт водоростей), олію зародків рисових зерен (захищає та живить) та Священний лотос (розслаблює). Його тонкий пудровий аромат з відтінком теплого рису переносить вас до китайського храму краси та абсолютного спокою.

Пориньте в сад вишуканих ароматів. Відкрийте справжню красу та природну м'якість. Чудова зупинка для оновлення шкіри та наповнення тіла живлющою енергією.

 

Вартість обгортань та СПА

Послуга
хв.
ціна
1
СПА ритуал "Індоокеан" Тальго
до 90         
2400 грн.
2
Обгортання з морською гряззю «Морська прелюдія» Тальго
до 90
2400 грн.
3
Обгортання з морськими мікронізованими водоростями Тальго
до 60
2100 грн.

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17