Загальний класичний масаж

Для профілактики багатьох захворювань та лікування використовують унікальну процедуру, звану класичним масажем. У процесі цього масажу використовують лише натуральні олії провідних органічних косметичних марок.

Область застосування класичного масажу дуже велика:

     за допомогою цієї процедури можна усунути больовий синдром, набряки, швидко відновити травмовані тканини;
     дуже добре відновлює класичний масаж силу та працездатність м'язів, зміцнює суглоби та зв'язки;
     курс масажу може зміцнити імунітет, відновити психофізичний стан.

До кожного пацієнта, під час проведення сеансів класичного масажу, необхідний індивідуальний підхід, комплекс масажних механічних впливів організм залежить від віку і стану здоров'я пацієнта, від багатьох інших чинників. Але є й загальні правила: масаж завжди починають із великих ділянок тіла, потім роблять масаж дрібних. Це зумовлено тим, що таким чином впливають на покращення кровообігу та лімфообігу. Найважливішим правилом класичного масажу є те, що всі прийоми виконують по ходу шляхів лімфи. Індивідуальною є тривалість процедури класичного масажу. Оцінити результат та ефективність проведеного курсу можна лише після повного його закінчення, тобто слід провести близько десяти сеансів.

Всі фахівці, які працюють у нашій клініці, мають великий досвід і сертифікати встановленого зразка на проведення тих чи інших процедур. Їхня кваліфікація дозволяє їм проводити масаж у Києві будь-якого напряму та рівня складності.

Як діє масаж?

     Масаж є ряд механічних впливів на шкіру людини, це подразнення шкіри передає сигнали в ЦНС, у результаті визначається реакція окремих органів прокуратури та всього організму, загалом.
     У процесі масажу зі шкіри видаляються рогові клітини епідермісу, що віджили, це сприяє поліпшенню роботи потових і сальних залоз.
     Масаж покращує та активізує багато процесів в організмі, сприяє кращому забезпеченню шкіри кров'ю.
     Так як при масажі, температура ділянок тіла, що масажуються, підвищується, то в них прискорюються обмінні процеси і ферментативні.

Ціни на масаж

Послуга
хв.
ціна
1
Масаж загальний класичний (все тіло)
до 60
1000 грн.
2
Масаж загальний класичний (все тіло) продовжений
до 90
1300 грн.

Ціни на всі процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17