Антицеллюлитное обертывание с Микронизированными Водорослями

Процедура від відомої французької марки Тальго Обгортання з мікронозованими водоростями створена для всіх бажаючих:

     скинути зайві кілограми
     позбутися целюліту
     відновити тіло після пологів
     підтягнути шкіру після активного схуднення

Потужний дренаж і унікальні властивості морських водоростей усувати жирові відкладення та зміцнювати тонус шкіри роблять це обгортання одним із найбільш затребуваних та улюблених клієнтів!

 

Активні компоненти Тальго

Мінеральний плазмагель – унікальний засіб Тальго, що має сильні дренажні властивості. Бура морська водорість, що входить до його складу, насичує мінералами, запускає лімфовідтікання. Пальміра Пальмата, червона морська водорість багата на поліфеноли, венотонік. Ефірна олія м'яти надає тілу легкість, тонізує, а ефірна олія лаванди дозволяє розслабитись.

Морські мікронізовані водорості – мікродисперсна пудра, отримана шляхом мікронізації за спеціальним медичним патентом Тальго. Завдяки проникненню в шкіру, що містяться у водоростях вітамінів та мікроелементів, засіб дозволяє відновити форму, зміцнити шкіру, розслабити м'язи та суглоби. Схуднення досягається завдяки активізації ліполітичних процесів, а також стимуляції потовиділення та метаболізму. До складу мікронізованих водоростей входить Ламінарія 45%, Фукус 45% і Літотамній 10%. Високий вміст йоду, кальцію і магнію ремінералізує організм і має також антистресову дію.

Як проходить процедура водоростевого обгортання

Першим етапом спеціальними лімфодренажними рухами на все тіло наноситься мінеральний плазмагель.

Далі шкіра покривається злегка підігрітими підготовленими мінеральними водоростями, для активації обмінних процесів застосовується термоковдра. Клієнт відпочиває кілька хвилин.

Завершується процедура розслаблюючим масажем із застосуванням масажного крему з водоростями.

Рекомендований курс процедур 1-2 рази на тиждень – 10 сеансів. Для кращого ефекту обгортання потрібно поєднувати з іншими апаратними чи мануальними методиками корекції фігури та тонізації шкіри.

Результат процедури – Ваше тіло очищене, наповнене мінералами, процеси схуднення запущені, відновлено природний баланс!

 

З якими процедурами поєднувати

Обгортання з мікронозованими водоростями можна поєднувати з будь-якими апаратними процедурами корекції фігури, а також мануальними масажними методиками:

 

Вартість обгортань та СПА

Послуга
хв.
ціна
1
СПА ритуал "Індоокеан" Тальго
до 90         
2400 грн.
2
Обгортання з морською гряззю «Морська прелюдія» Тальго
до 90
2400 грн.
3
Обгортання з морськими мікронізованими водоростями Тальго
до 60
2100 грн.

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17