Лазерная эпиляция

 

Лазерна епіляція - сучасний метод позбавлення від небажаного волосся назавжди. Після декількох сеансів волосся випадає, припиняється його зростання, а шкіра в зонах обробки набуває чудової гладкості.

 

Механізм дії лазерної епіляції?

 

Лазерна епіляція ґрунтується на принципі Теорії Селективного Фототермолізу. Згідно з нею, світловий промінь, потрапляючи шкіру, вибірково поглинається її головними компонентами – меланіном (пігментом), що міститься у цибулині та стрижні волосся. Вбираючи світлову енергію, пігмент розігріває структуру волосся, що спричиняє руйнування фолікула. При цьому поверхня шкіри та інші структури не ушкоджуються.

Вже після першого сеансу волосся випадає, але не все відразу. Пов'язано це із життєвим циклом росту волосся. Лазер руйнує тільки зрілі цибулини, що нагромадили достатню кількість меланіну, а не ті, які ледь вступили у фазу зростання або навпаки – випадання. Саме тому повний курс епіляції включає кілька сеансів, які проводяться з певним проміжком.

 

Лазерна епіляція - це не лише видалення небажаного волосся. Це також метод лікування врослого волосся. Крім того, лазерна епіляція застосовується як допоміжний метод у лікуванні папілом, кондилом та фолікулітів.

 

Що впливає на ефективність лазерної епіляції?

 

 • Лазерний апарат. Існує кілька видів та поколінь лазерів для епіляції. Для слов'янського фототипу найкраще підходить лазер із довжиною хвилі 755 нм – Олександрітовий. Він чутливий не тільки до темного волосся, але навіть до слабо-пігментованого русявого. А значить ідеально впорається як з темною, так і з тонкою, не яскраво-окращеною волоском.
 •      Відтінок шкіри та засмагу. Пігмент самої шкіри для будь-якого лазера - конкурентна мета. Тому не варто робити лазерну епіляцію за дуже свіжою та яскравою засмагою.
 •      Зона, де відбувається видалення волосся. На різних ділянках тіла циклічність росту волосся різна. За один сеанс видаляється волосся, яке знаходиться у фазі анаген. Тому відсоток видалення та кількість сеансів залежить і від області на тілі. Наприклад, до вдячних зон відносяться гомілки, руки, а до найстійкіших – обличчя.
 •      Система охолодження лазерної насадки. Існує кілька варіантів охолодження тієї частини лазера, що контактує зі шкірою. Охолодження необхідно не тільки для комфорту та безболісності під час процедури, але й для захисту шкіри від надмірного тепла та безпеки процедури. Наприклад, у нашому Лазері Candela застосовується кріогенове охолодження (за мілісекунду до кожного імпульсу на шкіру розпилюється кріоген). Ступінь охолодження криогеном незрівнянно краще, ніж контактне охолодження холодним склом або обдув повітрям.
 •      Кваліфікація спеціаліста. Яким би сучасним не було обладнання, на ньому все ж таки працює фахівець. Для лазерної епіляції важливо оцінити фототип, товщину та щільність волосся, зону та виставити правильні параметри. Також має значення копіткість та уважність фахівця.

 

 

Олександритовий лазер Candela у клініці Goravsky

Цей потужний апарат, який ми застосовуємо в Goravsky, визнаний золотим стандартом для лазерного видалення волосся в США та Європі. І ось чому:

1. Довжина хвилі 755 нм - чутливий не тільки до темного, але навіть до дуже тонкого і світло-русявого волосся (тонке волосся у жінок над губою, на руках).

2. Швидкість завдяки великому променю покриття кожного спалаху 1,8 см шкіри. Частота повторень 2 рази на секунду. Епіляція верхньої губи, наприклад, займає близько 5 хв, зони бікіні – 15 хв.

3. Запатентована DCD система охолодження – подача кріогену на шкіру за мс до імпульсу. Процедура настільки безболісна, що не вимагає жодного знеболювання навіть у дуже чутливих ділянках (глибоке бікіні, пахв).

Після олександритової епіляції волосся випадає відразу і протягом місяця не росте. Проміжки між процедурами загалом 6 тижнів. Необхідна кількість процедур, щоб позбавитися волосся 6-10 сеансів.

4. Можливість гігієнічної обробки насадок. Важливий аспект, оскільки процедура проводиться, зокрема, і на інтимних ділянках. Тому стерилізація насадок має виконуватися обов'язково. У нашому лазері знімні насадки, їх багато. Ми проводимо повний цикл хімічної стерилізації перед кожним пацієнтом.

 

Відео процедури на олександритовому лазері:

 

 

Протипоказання до лазерної епіляції

 

 •      цукровий діабет тяжкої стадії
 •      гострі шкірні захворювання у зоні епіляції
 •      тяжкі соматичні захворювання (інфекційні, аутоімунні, онкологічні та ін.)
 •      прийом деяких препаратів за 2 тижні до процедури
 •      вагітність
 •      свіжа, яскрава засмага

 

Клієнти, які спробували лазерну епіляцію в Горавські, ніколи не йдуть!

 

 • Ми маємо досвід роботи з більшістю лазерних апаратів, але вибрали для вас найкращий!
 •      Наші спеціалісти – тактовні, уважні професіонали, які працюють у нас багато років.
 •      Ми не заощаджуємо і купуємо тільки європейський кріоген DuPont для якісного охолодження вашої шкіри.
 •      Стерильність та безпека вашої процедури для нас питання медичне.

 

Вартість лазерної епіляції

 

№ 
Послуга

 хв.

ціна
1
Лазерна епіляція ніг (повністю)
до 90
2900 грн. 
2 Лазерна епіляція бікіні до 30

1020 грн.

3 Лазерна епіляція пахв до 30 750 грн.

Ціни на всі процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17