SkinTyte II інфрачервоний ліфтинг

Втрата еластичності, обвисання шкіри. На обличчі – це ознаки нещадного впливу часу, на шкірі живота – часте наслідок вагітності, а при стрімкому схудненні мало кому вдається уникнути появи в'ялої шкіри та інших ділянках тіла. Виникає питання: чи можна щось зробити, щоб хоч трохи зупинити цей процес?

Донедавна для позбавлення від «зайвої» шкіри не існувало альтернативи пластичної хірургії. З початком застосування в цій галузі світлової енергії безопераційний ліфтинг став методом вибору для пацієнтів, які потребують підтяжки шкіри, проте не бажають робити операцію або інші інвазивні процедури з тривалим періодом відновлення. Останнім часом з'явилося безліч апаратних методик підтяжки, що обіцяють виражений ефект. Тільки у нас у клініці їх застосовується кілька різних видів. Інфрачервоний термоліфтинг SkinTyte II - нова версія апарату американського лідера світлових та лазрених технологій Sciton. У ньому застосовуються різні довжини хвиль та нагрівання глибоких шарів шкіри тепер відбувається ще швидше та ще безпечніше.

Зміни в шкірі, що призводять до втрати пружності

 

Так званий каркас шкіри формують колагенові волокна, які становлять близько 70% дерми і утворюють у ній тривимірну мережу, що служить підтримкою для різних клітин та структур. Основною функцією колагенових волокон є забезпечення міцності тканин, вони малорозтяжні та дуже міцні на розрив.

Згодом, а також під дією сонячного випромінювання або за тривалого надмірного розтягування тканин (вагітність, збільшення маси тіла), колагенові волокна втрачають нормальну структуру, потовщуються і розтягуються. Нерідко у разі виникає думка зробити ліфтинг живота. Змін піддаються також еластичні волокна, протеоглікани, водний склад шкіри.

Все це призводить до того, що шкіра розтягується, втрачає еластичність, пружність, стає тонкою та сухою, з'являються зморшки.

 

Інфрачервоний ліфтінг ST Sciton
Лазерный лифтинг ST Sciton
Лазерный лифтинг ST Sciton
Лазерный лифтинг ST Sciton
Лазерный лифтинг ST Sciton

 

Як діє світло у глибоких шарах шкіри?

 

Інфрачервоний лазерний ліфтинг у нашому центрі здійснюється за допомогою SkinTyte апарату від Sciton. SkinTyte II випромінює світло в діапазоні 590-1400 нм. Під впливом світла відбувається прогрівання глибоких шарів шкіри, і запускаються такі процеси:

     скорочення колагенових волокон;
     стимуляція активності фібробластів (клітини, що виробляють колаген, еластин, гіалуронову до-ту тощо);
     активація репаративних процесів.


Після того, як ліфтинг буде завершено, ви відчуєте, як ваша шкіра підтягується, скорочується, стає більш пружною та здоровою.

Як нагріти шкіру зсередини не отримавши опіку поверхні? 

 

Для скорочення колагенових волокон та активації регенераторних процесів необхідна температура 55 - 60ºС. Це практично в 2 рази вище за нормальну температуру шкірного покриву.

У апарату SkinTyte II передбачена потужна система охолодження, що дозволяє не тільки охолоджувати поверхню шкіри, а й контролювати задану температуру з точністю до 1 ºС. Завдяки цьому лазерна підтяжка обличчя відчувається пацієнтом просто як тепло, що поступово наростає.

Фахівець постійно вимірює температуру на поверхні шкіри, щоб досягти потрібного рівня.

Крім того, техніка процедури In-motion (у русі) зі спеціальними адаптерами, що згладжують, дозволяє не затримуватися довго на одній ділянці шкіри, а рівномірно обробляти всю зону.

 

Як відбувається процедура

 

SkinTyte II Ліфтинг – це безболісна процедура, яка не потребує анестезії.

Пацієнт одягає спеціальні окуляри, на шкіру наноситься прозорий гель. Під час серії спалахів пацієнт відчуває тепло. Наприклад, ліфтинг шиї і обличчя займає трохи більше 30 хвилин, а дає дуже приголомшливий ефект. Шкіра стає по-справжньому підтягнутою, рівномірно гладкою.

Завдяки тому, що не відбувається пошкодження поверхні шкіри, після лікування не залишається жодних ознак впливу. Якщо, наприклад, учора вам було зроблено лазерну підтяжку обличчя, то вже сьогодні ви можете спокійно повертатися на роботу або до будь-яких інших звичних справ.

Як працює ліфтинг можна побачити вже під час лікування – шкіра помітно підтягується та скорочується. Протягом кількох місяців завдяки підвищеній активності фібробластів відбувається синтез нового колагену та еластину, гіалуронової кислоти, зовнішній вигляд шкіри стає дедалі кращим.

Вартість SkinTyte II

 

Послуга
хв.
ціна
1
SkinTyte II інфрачервоний ліфтинг (обличчя або зона 20*20см)
до 45   
6500 грн.
2
SkinTyte II інфрачервоний ліфтинг (декольте)
до 45
6700 грн.
3
SkinTyte II інфрачервоний ліфтинг (шия або кисті, або лікті, або коліна)
до 30
4800 грн.
4
SkinTyte II інфрачервоний ліфтинг (шкіра навколо очей)
до 20
2700 грн.

Ціни на всі процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17