НаноЛазерПілінг

Всі ми хочемо, щоб шкіра виглядала чистою та свіжою. Але навколишнє середовище, наша робота, нестача сну, а в деяких куріння роблять зовнішній вигляд втомленим, а шкіру тьмяною. Звичні нам методи хімічних пілінгів, дермабразія не завжди приводять до бажаного результату.

НаноЛазерПілінг від компанії Sciton (США) діє набагато активніше! Прицільно точний, суперповерхневий лазерний пілінг прибирає ороговілі клітини, запускає власні процеси оновлення. Шкіра виглядає свіжою, очищеною та відпочившою вже після першої процедури!

 

Як працює НаноЛазерПілінг

Ербієвий лазер відноситься до так званих «холодних» лазерів для шліфування. Ця назва пов'язана з його здатністю дуже точно випаровувати клітини шкіри не надаючи вираженого теплового пошкодження для тканин, що залишилися. Завдяки такій особливості пілінг стає малотравматичним, менш болючим, а загоєння значно швидше.

Особливість нашого лазера Sciton – можливість регулювати глибину впливу з точністю до 1 мікрона аж до поверхневих шарів. Тому процедура НаноЛазерПіл є щадною, малотравматичною і підходить абсолютно всім.

На відміну від хімічних пілінгів, клітини шкіри випаровуються, а чи не ушкоджуються хімічним складом. Завдяки цьому лущення менш виражене, а період відновлення практично не відчувається пацієнтами.

Крім лазерного пілінгу, НаноЛазерПіл стимулює спеціальні месенджер-протеїни і запускає власні процеси оновлення в шкірі.

 

Показання для НаноЛазерПілінгу

 •      тьмяна шкіра
 •      фотопошкодження
 •      підвищена сальність, пористість
 •      дрібна поверхнева пігментація
 •      шкіра курця
 •      у комплексі процедур з лікування акне

 

Переваги НаноЛазерПілінгу

 

 • Легка та безпечна процедура для тих, хто хоче познайомитися з лазерними методами для своєї шкіри.

НаноЛазерПіл – ідеальна процедура для введення в лазерну косметологію для кожного бажаючого, щоб шкіра виглядала більш очищеною, гладкою та сяючою!

 • Швидка та безболісна процедура

Не потрібно записуватись за кілька тижнів, шукати час у своєму графіку. НаноЛазерПіл абсолютно безболісний, не потрібно навіть крему анестезії. Усього 30 хв і Ви можете продовжувати свій день.

 • Мінімальне відновлення

Усього 2 дні реабілітації. Провівши процедуру у п'ятницю, у понеділок вже можна повністю повернутися до звичайних справ та приймати компліменти від оточуючих!

 • Миттєвий результат

Відчуття чистоти, свіжості шкіри. Навіть макіяж лягає рівніше, а шкіра стає матовою.

 • Поєднується з будь-якими процедурами

Обов'язково включіть НаноЛазерПіл до свого курсу біоревіталізації, мезотерапії, а також фотоомолодження. Він допоможе досягти більш вираженого ефекту та зміцнить результат. Крім того, на відміну від цих процедур, НаноЛазерПіл діє ще й на рельєф шкіри, а не лише стимулює її зсередини.

 

Відео процедури НаноЛазерПілінг

 

НаноЛазерПил у лікуванні акне

У лікуванні акне дуже важливо впливати на всі основні механізми розвитку хвороби: гіперсекрецію шкірного сала, закупорка роговими масами гирла сальних залоз, розвиток бактеріального запалення.

Завдяки своїй кератолітичній здатності - видалення ороговілих клітин не тільки з поверхні шкіри, але і звільнення від них сальних залоз, НаноЛазерПіл можна називати "лазерне чищення".

Устя сальних залоз після НаноЛазерПіл очищаються від рогових мас, що скупчилися в них. Робота сальних залоз нормалізується. Шкіра стає більш матовою, пори не такі розширені. Всі цілющі засоби, що застосовуються вдома, після процедури діють більш активно.

Крім того, НаноЛазерПіл зменшує вторинну пігментацію, яка залишається після вугрових висипань на шкірі.

НаноЛазерПіл можна поєднувати з фототерапією акне BBL в одній процедурі, що дозволить надавати ще й антибактеріальну дію світла.

Процедура щадна і може проводитись на будь-яких ділянках, не тільки обличчя, а й тіла: декольте, спина.

НаноЛазерПил у лікуванні акне застосовується курсом 1 раз на 4 тижні і не вимагає відмови від застосування будинку лікарських засобів.

Якщо Ви ніколи не робили лазерних процедур і хочете познайомитися з ними НаноЛазерПіл спеціально для Вас! Безпечна, щадна і швидка процедура, після якої не потрібен спеціальний час на відновлення - ідеальний спосіб очистити, освіжити і надати своїй шкірі сяючий вигляд, що відпочив!

 

Вартість НаноЛазерПілінгу

Послуга
хв.
ціна
1
НаноЛазерПілінг (обличчя)
до 30
4200 грн.
2
НаноЛазерПілінг (декольте)
до 30
4100 грн
3
НаноЛазерПілінг (спина верх.третина)
до 30
4200 грн.
4
НаноЛазерПілінг (спина вся)
до 60
6200 грн.

Ціни на всі процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17