Лазерні шліфування

В основі лазерного шліфування обличчя лежить контрольоване та дуже точне випаровування клітин шкіри під впливом світла.

Види лазерних шліфувань:

     Лазерний пілінг.
     Глибоке шліфування.
     Фракційна.


Лазерний пілінг випаровує лише поверхневі шари шкіри, глибока шліфування шар за шаром випаровує шкіру на задану глибину. Фракційне лазерне шліфування формує мікроканали, оточені здоровою шкірою, тому вважається менш травматичною, але в той же час дозволяє надавати більш глибокий вплив.

Залежно від виду та глибини шліфування, цей метод дозволяє вирішувати різні проблеми на шкірі.

Показання для лазерного шліфування обличчя:

     поверхневі та глибокі зморшки;
     рубцеві зміни після вугрової хвороби, вітряної віспи та ін;
     пігментні плями;
     нерівність текстури шкіри, розширені пори;
     втрата еластичності шкіри.

Лазерний пілінг

Лазерний пілінг – процедура, яка не має аналогів. Це дуже поверхневе шліфування шкіри, що виконується на глибину з прицільною точністю до 10 мікрон (0,001мм). Лазерний пілінг - метод безконтактний, зі шкірою стикається лише лазерний промінь, що робить процедуру асептичною та безпечною.

Для того, щоб зробити процедуру безболісною та комфортною для пацієнта, ми використовуємо охолодний апарат, який надає подих холодного повітря на шкіру. У США завдяки цьому процедура отримала назву Arctic peel (Арктичний пілінг).

Відразу після процедури обличчя трохи почервоніло, як після тривалого перебування на сонці. Через 2 дні вже ледве рожеве, і трохи лущиться. І вже за тиждень Ваше обличчя виглядає, як із обкладинки глянсового журналу.

Лазерний пілінг – процедура поза віком. Вона показана всім, хто хоче освіжити свою шкіру, надати їй сяючого, здорового кольору, усунути дрібні нерівності, поверхневу пігментацію, перші зморшки.

Лазерний пілінг можна проводити в одну процедуру з фотоомолоджуванням, а також фракційним шліфуванням на ділянках, які потребують глибшого втручання. Загоєння на ньому буде дещо тривалішим, проте це дозволить нам позбутися і глибоких зморшок.

Відео лазерний пілінг

 

Глибоке лазерне шліфування

Глибоке лазерне шліфування обличчя - найефективніший і найрадикальніший метод вирівнювання рельєфу шкіри, а також підтяжки шкіри в областях з порушеним тургором. Підтяжка шкіри здійснюється за рахунок режиму коагуляції (тепла), який може включатися на лазері, за наявності показань.

Показання:

     дрібно зморшкувата сітка на всьому обличчі;
     зморшки навколо очей, нависання шкіри над та під очима;
     кисетні зморшки навколо губ;
     виражені ознаки фотостаріння (втрата еластичності, пігментні порушення, глибокі поширені зморшки).

Глибина та ступінь прогріву тканин встановлюється спеціалістом залежно від виразності шкірних порушень. Наприклад, можна зробити більш глибоке шліфування глибоких зморшок над верхньою губою (кисетних), навколо очей, а для решти шкіри встановити більш поверхневі параметри.

Однією з популярних процедур глибокого шліфування є так звана «Лазерна блефаропластика», це шліфування шкіри навколо очей, що дозволяє позбутися дрібної сітки під і над очима, підтягнути шкіру над оком, що нависає, зменшити мішки під очима.

Шліфування зморшок навколо губ (кисетних) – єдина по-справжньому ефективна процедура для усунення навіть глибоких зморшок, які вже не піддаються коректуванню філерами або ботулотоксином.

Глибоке лазерне шліфування Sciton
Глубокая лазерная шлифовка Sciton
Лазерный пилинг Microlaserpeel Sciton
Лазерный пилинг Microlaserpeel Sciton
Лазерный пилинг Microlaserpeel Sciton
Фракционная лазерная шлифовка пациента с актиническим кератозом
Глубокая лазерная шлифовка зоны вокруг рта
Глубокая лазерная шлифовка Sciton
Глубокая лазерная шлифовка зоны вокруг рта
Фракционная лазерная шлифовка
Фракционная лазерная шлифовка
Глубокая лазерная шлифовка зоны вокруг рта
Фракционная лазерная шлифовка
Глубокая лазерная шлифовка Sciton
Фракционная шлифовка рубца над губой

 

Глибоке лазерне шліфування - травматичний метод, який вимагає певного відновлювального періоду, але завдяки низькій ушкоджуючій здатності на навколишні тканини ербієвого лазера відновлення не таке тривале, як після СО2 лазера, побічні ефекти мінімальні, а результат очевидний.

Процедура проводиться під легкою седацією. Пацієнту не потрібне перебування у стаціонарі. Відновлювальний період – 2 тижні.

Фракційне лазерне шліфування

 

Одним із останніх досягнень у лазерній дерматології стало Фракційне лазерне шліфування. Цей метод дозволяє впливати на велику глибину, вирішувати найстійкіші дерматологічні проблеми, залишаючись при цьому безпечним шліфуванням з мінімальним відновлювальним періодом.

Механізм дії фракційного лазера

Під впливом лазера ProFractional компанії Sciton у шкірі утворюються мікроканали, випаровуючи таким чином шари шкіри не на всій поверхні, а точково. Шкіра, що оточує зони впливу, залишається незачепленою, це значно прискорює процес загоєння і робить можливим глибокий вплив на тканини без ризику розвитку рубців.

Крім того, завдяки тепловому впливу в мікроканал шкірі активуються фібробласти, відбувається перебудова волокон колагену, утворюється новий колаген і еластин. Поступово віддалені ділянки заміщаються новою, молодою більш пружною та еластичною шкірою.

Переваги фракційного лазерного шліфування Sciton ProFractional:

     Безпечна дія навіть на глибокі шари шкіри.
     Мінімальний ризик розвитку побічних ефектів.
     Комфортність для пацієнта
     Короткий період відновлення.
     Дозволяє регулювати потужність та глибину впливу, адже для кожної проблеми потрібні різні параметри.

 

Фракційне лазерне шліфування рубців (лікування рубців та шрамів - шліфування після операції).


Фракційне лазерне шліфування післяопераційне уможливило ефективне лікування рубців після вугрової хвороби (постакне). Лазерний промінь проникає глибоко, щільно покриває поверхню шкіри, але загоєння відбувається природним шляхом і досить швидко. Залежно від виду рубців постакне, потрібна різна кількість шліфувань. Також шліфування часто поєднується з іншими методами лікування рубців постакне. Докладніше читайте в розділі Лікування постакне.

Лазерна шліфування рубців іншого походження (після операцій на грудях, черевній стінці, інших ділянках тіла та обличчя) найбільш ефективна, коли рубець дуже свіжий. Звертатися для лікування рубців необхідно буквально першого місяця, після операції. Також фракційне шліфування застосовується для лікування розтяжок.

Якщо рубець гіпертрофічний (виступає над поверхнею шкіри), то в одній процедурі ми застосовуємо точкове випаровування тканини, що виступає, а також фракційне шліфування для розгладжування контурів.

Фракційне шліфування для омолодження


Це чудовий метод, щоб освіжити шкіру, усунути дрібні зморшки. Для більш глибоких зморшок ефективніше застосувати глибоке шліфування, але, якщо у пацієнта зовсім немає часу на відновлення, то можна зробити кілька фракційних шліфування для отримання такого ж результату.

Фракційне шліфування для лікування пігментацій

Завдяки регульованій глибині впливу, за допомогою ProFractional можливе лікування таких глибоких і важко піддаються терапії порушень як мелазма та посттравматична пігментація. Лазер ProFractional Sciton може працювати на холодному режимі - тобто. випаровування без прогріву оточуючих тканин. Це дуже важливо для лікування пігментних утворень, оскільки будь-який термічний вплив може їх лише посилити.

Вартість лазерного шліфування

Послуга
хв.
ціна
1
Поверхневий лазерний пілінг (обличчя)
до 90
5500 грн.
2
Фракційне лазерне шліфування (обличчя)
до 90
14700 грн.
3
Фракційне лазерне шліфування (рубці, розтяжки) 1 кв.
до 15
650 грн.
4
Глибоке лазерне шліфування (все обличчя)
до 90
20000 грн.

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17