Лазерне лікування грибка нігтів

Грибок нігтів (оніхомікоз) – дуже розтрощене інфекційне захворювання нігтів. Грибок може вражати як кисті, і стопи. Часто оніхомікоз супроводжується грибковим ураженням оточуючої шкіри. Ми пропонуємо лазерне лікування грибка нігтів на будь-якій стадії.

Проявами грибкового ураження нігтя може бути зміна кольору нігтьової пластини (побіління, жовтизна або потемніння), її ламкість, потовщення тощо. Для точної діагностики необхідний як огляд дерматолога, а й лабораторне підтвердження - зішкріб і мікроскопія нігтя на патогенні гриби.

Складність лікування грибка нігтів у тому, що всі зовнішні лікувальні засоби не проникають всередину нігтьової пластини. Тому перевагою мають системний таблетовані препарати. Але в системній терапії також є зворотний бік - токсичність лікарських засобів, особливо, зважаючи на те, що для ефективного лікування їх необхідно приймати багато місяців.

Останнім часом з'явився новий метод – лазерне лікування оніхомікозу.

Лікування нігтів лазером

Принципом лазерного лікування грибка нігтів є глибоке прогрівання не тільки нігтя, але і його паросткової зони (матрикса), а також навколишніх тканин. Під впливом теплового впливу гине міцелій та суперечки грибів. За рахунок поліпшення кровообігу стимулюється ріст нігтя та нігтьова пластина відновлюється швидше. Вплив лазера обмежується тільки областю нігтів і не поширюється на весь організм, роблячи процедуру абсолютно безпечною та не володіючи системним ефектом.

Лазерна система ClearScan (Sciton) - це неодимовий лазер, який глибоко прогріває тканини, не пошкоджуючи при цьому поверхню нігтя або шкіри. Цей лазер отримав сертифікат FDA (Американська дозвільна система у сфері медичного обладнання та лікарських засобів) для застосування в терапії оніхомікозів.

 

Переваги лазерної терапії:

  •      немає необхідності приймати таблетовані препарати;
  •      не чинить токсичного на організм;
  •      процедура безпечна, немає побічних ефектів;
  •      швидко;
  •      ефективно.

 

Фото до та після лазерного лікування оніхомікозу

До та після лазерного лікування оніхомікозу неодимовым лазером Sciton

До та після кількох сеансів лазерного лікування оніхомікозу Sciton

До та після кількох сеансів лазерного лікування оніхомікозу Sciton

До та після кількох сеансів лазерного лікування оніхомікозу Sciton

До и после нескольких сеансов лазерного лечения онихомикоза Sciton

До и после нескольких сеансов лазерного лечения онихомикоза Sciton

 

Процедура зазвичай проводиться на всіх пальцях стоп або кистей, тому що потрібно пам'ятати, що всі нігті знаходяться в тісному контакті між собою і, навіть якщо на деяких немає клінічних проявів, це не означає, що вони не заражені.

Займає процедура лазерного лікування нігтів трохи більше 30 хв. Проводиться під чітким контролем температури поверхні нігтя. Під час лікування пацієнт відчуває інтенсивне тепло в дію.

Курс становить близько 4-6 процедур із проміжком приблизно 1 міс. Такий тривалий курс обумовлений необхідністю продовжувати лікування до повного відростання здорової нігтьової пластини. На руках це займає менше часу, на ногах – більше.

Відео процедури

 

Як готуватися до процедури

Перед приходом на процедуру необхідно підтвердити наявність грибкового захворювання, зробивши сосків та мікроскопію нігтя на патогенні гриби.

Спеціальної підготовки до процедури не потрібно, потрібно лише дотримуватися деяких правил, щоб досягти найбільшої ефективності.

Ноги чи руки необхідно ретельно вимити під проточною водою із милом.

Якщо покриття лаком, зняти його.

За наявності потовщення нігтя (оніхогріфозу) рекомендується перед процедурою лазерного лікування звернутися до подолога та максимально зняти нашарування за допомогою спеціальної педикюрної фрези.

З собою на процедуру взяти чисту шкарпетку, якщо сеанс проводиться на ногах, щоб одягнути його після лікування.

 

Як доглядати нігті після лазерного лікування оніхомікозу

У проміжках між процедурами основне завдання пацієнта – профілактика повторного зараження. Для цього застосовують спеціальні засоби дезінфекції взуття, а також місцеві препарати для обробки шкіри.

Якщо пацієнт має супутнє грибкове ураження шкіри на ногах або руках, що зустрічається досить часто, призначаються місцеві засоби для лікування даного захворювання.

Рекомендується носити комфортне взуття, яке не чинить тиску на нігті і не порушує трофіку тканин в області стоп.

За наявності деформацій нігтів слід регулярно відвідувати спеціаліста з догляду за нігтями (пологи) для правильного догляду за нігтями та відновлення їх форми, що може значно прискорити та покращити кінцевий результат, особливо, якщо захворювання тривале та призвело до порушення нігтьового ложа.

Наш дерматолог дасть індивідуальні рекомендації щодо догляду та методів профілактики, а також допоможе скласти курс відвідувань для проведення процедур.

 

Протипоказання

Специфічних протипоказань до лазерного лікування грибка нігтів немає. Тільки загальний протипоказання для фізіотерапії:

     Вагітність, лактація
     Системні захворювання у тяжкій стадії
     Прийом фотосенсибілізуючих засобів

 

Лазерне лікування грибка нігтів є ефективним та безпечним сучасним методом у дерматології.

 

Лазерне лікування грибка нігтів ціни

Послуга
хв.
ціна
1
Лазеротерапія оніхомікозу (обидві стопи або кисті)
до 30
2100 грн.
2
Лазеротерапія оніхомікозу (один палець)
до 15
750 грн.
3
Лазеротерапія оніхомікозу (одна стопа або кисть)
до 30
1200 грн.

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17