Лазерна дерматологія

Лазерна косметологія є підрозділом дерматології, що найбільш розвивається. Завдяки сучасному лазерному обладнанню стало можливим вирішення таких проблем як небажане волосся, пігментація, судини, рубці, зморшки також за допомогою лазером лікують акне, депігментацію, псоріаз та багато іншого.

Переваги лазерів у дерматології та косметології:

     вибірковість впливу (різний вид лазерів діє на певні мішені у шкірі)
     мала травматичність (вплив відбувається лише на ті проблеми, які необхідно, без ушкодження навколишньої шкіри)
     швидкий результат (як правило, ефект лазерного лікування видно вже після першої процедури)
     стійкий результат (практично всі лазерні процедури дають результат, що триває роками)
     безпека (лазери дуже вузькоспрямовані і в їх спектр не входить ультрафіолетове або рентгенівське випромінювання, тому вони не надають ніякої мутагенної або шкідливої дії на шкіру та внутрішні органи. Винятком із спектру є ексімерний лазер, який випромінює УФ промені та використовується для лікування вітіліго та псоріазу) .

Однак не варто переоцінювати лазерну косметологію. Є безліч проблем шкіри, для яких найкращим лікуванням є зовсім не лазерні процедури. Наприклад, об'ємні зміни обличчя такі як глибокі зморшки, борозни, атрофії жирового шару коригуються за допомогою філерів (контурна пластика та об'ємне моделювання). Мімічні зморшки – пряме показання для застосування ботулотоксину. Кожен пацієнт вимагає індивідуального підходу та необхідні процедури повинен призначити лікар.

У нашому центрі представлений повний спектр лазерних, ін'єкційних, апаратних та класичних косметичних методів. Маючи в своєму розпорядженні таким «арсеналом краси» ми підбираємо тільки найнеобхідніші та найефективніші процедури для кожного.

 

Лазерні процедури у клініці Горавскі:

 

1. Лазерна епіляція (олександритовий лазер Candela США, неодимовий лазер Sciton США та фотоустановка BBL для фотоепіляції Sciton США).

2. Лазерні шліфування (лазерний пілінг Microlaserpeel Sciton США, фракційне шліфування ербієвий лазер ProFractional Sciton США, глибоке тотальне шліфування Contour Sciton США).

3. HALO лазерне омолодження - перший у світі гібридний лазер, що поєднує неабляційний і абляційний фракційний вплив на шкіру.

4. Видалення судин (неодимовий лазер Sciton США та встановлення BBL для судин на обличчі).

5. Видалення пігментацій та куперозу (BBL з фільтрами 515, 560 і 590 нм Sciton США).

6. Фотоомолоджування ForeverYoungBBL – широкосмугове світло з особливим дуже фізіологічним механізмом омолодження.

7. НаноЛазерПіл (супер-поверхневий лазерний пілінг Sciton США).

8. Лікування вугрової хвороби (BBL 420 нм, а також авторські методики поєднання ST, лазерного пілінгу та 420 нм).

9. Лазерне лікування оніхомікозів (грибка нігтів) неодимовий лазер з ультракоротким імпульсом Sciton США (затверджений FDA для лікування оніхомікозів).

10. Лазерне лікування новоутворень шкіри, підошовних бородавок.

Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію за лазерними методиками, а також проводять навчальні майстер-класи для інших лікарів України та близького зарубіжжя.

Ми щасливі надати нашим пацієнтам якісну послугу на ефективному устаткуванні, і ви брати для Вас лише найкраще.