LaseMD доглядовий лазер

LaseMD – фракційний тулієвий лазер, що представляє напрямок «доглядових» лазерів. Це неабляційна та малотравматична система для тих, хто не бачить результатів від косметологічних доглядів, але ще не готовий на класичні агресивніші лазерні чи ін'єкційні процедури.

LaseMD поєднує в собі не лише лазерну дію на шкіру, а й унікальну систему CDS (трансдермальна доставка активних речовин). Сформовані лазером мікро-термальні зони дозволяють спеціально розробленим наносивороткам проникати в шкіру і надавати додаткову ревіталізуючу, освітлювальну або антиоксидантну та іншу дію.

 

Для кого процедура LaseMD?

 

  • Пацієнти, які хочуть більшого, ніж звичайний косметичний догляд, але не готові до травматичних лазерних чи ін'єкційних процедур.
  •      Пацієнти, які хочуть вирівняти колір шкіри, покращити рельєф, але при цьому не готові навіть до дня реабілітації.
  •      Всім, хто воліє доглядати за шкірою регулярно, щоб запобігти фото- та хроностарінню.
  •      А також тим, хто хотів би підтримувати результат після проведених раніше агресивніших лазерних, інших апаратних чи ін'єкційних процедур.

 

Як працює LaseMD

 

Процедура починається з безболісної обробки шкіри лазером. Термін "неабляційний" означає, що поверхня шкіри не випаровується. Але у глибині її формуються мікро-канальці. Роговий шар, що покриває шкіру, не ушкоджується, а лише частково перфорується. Розмір цієї перфорації є оптимальним для доступу спеціально розроблених сироваток Lase MD.

Під час обробки шкіри лазером сироватка, підібрана з проблеми для пацієнта, активується і центрифугується в спеціальному відсіку апарату.

Після закінчення лазерної обробки шкіри сироватка наноситься на всю поверхню. Протягом 30 хв канальці закриваються, а активні молекули поглинаються шкірою.

Завершується процедура або нанесенням спеціальної мембранної маски або заспокійливого крему.

Практично всі пацієнти відзначають видиме покращення якості шкіри вже через тиждень після процедури.

 

Особливості Lase MD

 

Унікальна система трансдермальної доставки активних речовин.

Мала травматичність, при цьому оптимальна глибина проникнення для роботи з різноманітними проблемами шкіри (омолодження, пігментація, акне, пори, гіперкератоз та ін.).

Безболісність та відсутність реабілітаційного періоду

Коротка процедура. Поєднання навіть в одному сеансі з іншими апаратними методиками.

Поєднання Лазерного впливу та лазеропорації сироваток
Звання Найкращої малоінвазивної лазерної платформи, присвоєне Американською Академією Естетичної Медицини.

 

Сироватки Lase MD

Сироватки спеціально розроблені для Лазеропорації LaseMD відрізняються не лише мікронними розмірами, а й мінімальною кількістю активних речовин. Це зроблено для того, щоб збільшити концентрацію і при цьому не викликати реактивності шкіри на велику різноманітність інгредієнтів. Не містять консервантів та барвників. Сироватки можуть застосовуватися навіть для чутливої шкіри. При необхідності поєднання кількох речовин для одного пацієнта можна застосовувати дві сироватки одномоментно.

Сироватки упаковані зі спеціальної двокамерної ампули, яка активується під час лазерної процедури.

 

Сироватка VC (аскорбінова кислота).

 

Один із найсильніших природних антиоксидантів. Підтримує рівень «здорового» колагену, бореться з пігментацією та куперозом. Показана для профілактики та лікування фотоушкодження шкіри.

 

Сироватка VA (Ретинол)

 

Дериват вітаміну А. Омолоджуючий інгредієнт, що діє на рівні гена, регулюючи здатність кератиноцитів базального шару епідермісу розвиватися у здорові зрілі клітини шкіри. Також ретинол зменшує секрецію сальних залоз та гіперкератоз, що визначає його основною речовиною для лікування акне.

 

Сироватка ТА (Транексамова кислота)

 

Освітлювальну властивість цієї речовини складно переоцінити. Цей компонент має величезну кількість клінічних випробувань на лікування навіть такої складної пігментації, як мелазма. Також Транексамова кислота застосовується і для лікування деяких запальних дерматозів.

 

Сироватка RS (Ресвератрол)

 

Належить до Преміальних золотих сироваток LaseMD. Концентрація чистого Ресвератролу в ній 95% у комбінованих наночастинках з низькомолекулярною Гіалуроновою кислотою. Антиоксидантні властивості Ресвератролу вперше стали широко відомі завдяки "Французькому" феномену, що описує користь червоного вина. Зміст Ресвератролу в одній ампулі RS дорівнює такому в 500 пляшках червоного вина! Ця цінна речовина запобігає фотостарінню шкіри, канцерогенезу та іншим процесам, пов'язаним з негативним впливом УФ на шкіру.

 

Сироватка SC (Стовбурові клітини)

 

Містить кондиціоноване середовище стовбурових клітин, тобто не самі клітини, а пептиди, фактори росту – основні омолоджуючі та стимулюючі речовини шкіри, відповідальні за формування колагенових та еластинових волокон.

 

Всі сироватки після процедури віддаються пацієнту для застосування вдома як додатковий догляд після процедури.

Процедура Lase MD - унікальна двокомпонентна система фракційного неабляційного лазерного впливу та лазеропорації активних сироваток, безболісна, що не вимагає відновлювального періоду і підходить абсолютно всім!

 

Вартість процедур LaseMD

Послуга
хв.
ціна
1
LaseMD Easy (обличчя або область 20*20см)
до 30
3000 грн.
2
Сироватка LaseMD RS
 
3600 грн.
3
Сироватка LaseMD VC
 
1900 грн.
4
Крем-маска LaseMD
 
1050 грн.
5
LaseMD Silk Advanced (обличчя або область 20*20см)
до 90
5000 грн.

Ціни на всі процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17