HALO лазерне омолодження

Halo (Хейло) гібридний фракційний лазер – перша унікальна технологія, що поєднує омолодження глибоких шарів шкіри з одночасним оновленням епідермісу. Ефекту, якого досі не можна було досягти в одній процедурі.

Halo гібридний лазер (Sciton, США) – єдина на сьогоднішній день технологія, що поєднує в собі два лазери: неабляційний та абляційний.

Перший (діодний 1470 нм) формує мікроканали у глибоких шарах дерми, які протягом кількох днів заміщаються новою молодою шкірою, яка не має порушень пігментації, більш пружною та еластичною. У цьому ж глибокому шарі відбувається стимуляція колагеноутворення. А завдяки вираженому прогріву, гирла сальних залоз звужуються і пори стають значно менш вираженими, а сальність шкіри знижується.

Другий компонент лазера Halo (Er:YAG 2940 нм) фракційно випаровує епідерміс (поверхневий шар шкіри). Рельєф шкіри у своїй вирівнюється, а відновлювальний період скорочується. Крім того, контрольоване лазерне пошкодження шкіри має дуже виражену стимулюючу дію на рецептори відновлення в більш глибоких шарах шкіри. Тому омолодження відбувається ще активніше.

1-на процедура HALO
1 процедура HALO
2 процедуры  HALO
2 процедуры  HALO
2 процедуры  HALO
2 процедуры  HALO
1 процедура HALO

 

Показання для Halo лазера:

 •      Неоднорідний тон шкіри
 •      Фотопошкодження
 •      Розширені пори
 •      Втрата тонусу шкіри
 •      Пігментні порушення
 •      Дрібні зморшки
 •      Рубці

Процедуру Halo показано всім. Вже через кілька днів шкіра виглядає зовсім інакше: вирівнюється тон, зменшуються дрібні зморшки, пори, шкіра набуває здорового, сяючого кольору.

Гнучкість параметрів дозволяє підлаштовуватися під спосіб життя кожного пацієнта. Якщо завтра потрібно вийти на роботу, то проводиться легша процедура, після якої легке почервоніння та лущення ледь помітно. Якщо ж хочеться досягти максимального ефекту за один сеанс, то процедура проводиться глибше і з великим покриттям шкіри. Але відновлювальний період навіть за найагресивніших параметрів менший ніж у всіх попередніх лазерних систем.

 •      Індивідуальні параметри для кожного пацієнта, щоб точно впливати на необхідні структури шкіри
 •      Поліпшення кольору, текстури шкіри, розгладжування дрібних зморшок
 •      Зменшення розміру пор, відновлення гладкості та здорового сяйва шкіри
 •      Можливість вибору: одна інтенсивна процедура та кілька днів для відновлення чи кілька легких сеансів, але практично без періоду реабілітації.

Як відбувається процедура Halo?

Перед процедурою на шкіру наноситься крем, що анестезує. Потім лазером вимірюються зони обличчя, щоб апарат розрахував необхідні параметри для точного і однорідного покриття всієї шкіри на цій ділянці. Під час проведення руху насадки лазера в різних напрямках по кожній області на обличчі.

Завдяки системі контролю руху насадки, а також вбудованого охолодження, під час процедури пацієнт не відчуває дискомфорту. Більшість пацієнтів відзначають легке поколювання. Після процедури з'являється відчуття печіння, яке відбувається протягом півгодини.

Процедура може проводитися як одноразово, і курсом кожні 1-1,5 міс, залежно від інтенсивності параметрів.

Першу добу після процедури відзначається еритема (почервоніння) шкіри. Через два дні шкіра набуває вигляду подібної до засмаги і починається дрібне лущення. Весь період відновлення можна наносити тональний крем.

 

Результат від Halo лазера видно вже через 5 днів, але протягом кількох місяців відбувається глибока дермальна регенерація і ефект згодом лише покращуватиметься.

Процедура Halo проводиться поза сезоном, як узимку, так і влітку. Щоб зберегти досягнутий результат, необхідно застосовувати сонцезахисний крем у будь-який період року та захищати свою оновлену, молоду шкіру від згубної дії ультрафіолету.

Розкрийте своє внутрішнє сяйво разом із Halo! Вже у Києві!

 

Вартість процедури HALO

Послуга
хв.
ціна
1
HALO лазер (обличчя)
до 90
14500 грн.
2
HALO лазер (обличчя+шия)
до 120
19500 грн.

Ціни на всі процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17