Фотоомолодження BBL

Все з великою увагою медицина всього світу відноситься до впливу на наш організм сонячного випромінювання, особливе місце посідає ця тема в дерматології та естетичній медицині. Йтиметься про фотоомолодження.
Озоновий шар з кожним роком витончується під впливом промисловості, що розвивається, і все менше захищає нас від шкідливого світла. Це призвело до того, що перші ознаки фотостаріння можна побачити вже у 20-річному віці. Тому не дивно, що останнім часом серед молоді перебуває все більше охочих зробити собі лазерне омолодження або так зване фотоомолодження обличчя та тіла.

Що таке фотоомолодження?

На даний час в естетичній медицині однією з найефективніших і нетравматичних методик для лікування сонячних ушкоджень шкіри є фототерапія (фотоомолоджування обличчя, кистей рук та інших ділянок тіла). У процедурі використовують не лазер, а широкосмугове світло (BBL установка).

Суть методу у тому, що світло різної довжини хвилі поглинається у шкірі чи пігментом, чи пігментом крові в судинах. Світло проходить крізь поверхневі шари шкіри. Пігмент руйнується, розширений ектізований посуд склеюється і згодом руйнується власними імунними клітинами організму. При цьому поверхня шкіри залишається незачепленою. Все відбувається усередині. Вже одразу можна наносити макіяж, приймати душ. Також завдяки тому, що все відбувається всередині шкіри, фотоомолоджування абсолютно безпечно проводити в сонячний період року.

Процедура ForeverYoungBBL

Унікальний протокол Фотоомолоджування BBL, створений на основі кількох клінічних досліджень, дозволяє дуже особливим та природним шляхом зберігати молодість клітин.

ForeverYoungBBL – процедура, яка може уповільнити старіння та Ваша шкіра буде вічно молодою!

Це омолодження генетично. У 2012 році доктором Патріком Біттером та доктором Чангом було опубліковано дослідження експресії генів під впливом широкосмугового світла установки ББЛ. Метою цього дослідження було визначити чи стає шкіра після процедури BBL структурно і функціонально подібна до молодої? Чи всі зміни пов'язані з процесами регенерації та ранозагоювання? Що радикально відрізняється від молодої здорової шкіри? В результаті були пролучені дані, що вказують на збільшення експресія генів відповідають за молодість і тривалість життя клітин шкіри. І на відміну від більшості інших процедур, експресії генів, що відповідають за процеси регенерації ран та рубцеутворення виявлено не було.

Таким чином можна стверджувати, що омолодження шкіри за допомогою фототерапії BBL пов'язане зі змінами на молекулярному рівні. Процедура повертає шкірі структуру та функцію подібну до такої в молодому віці.

 

Докладніше про ОМОЛОДЖУЮЧІ ВЛАСТИВОСТІ фототерапії читайте на сайті ForeverYoungBBL

 

Ефект від фотоомолоджування BBL:

 •      видалення пігментних плям;
       видалення розширених судин, почервоніння, куперозу;
       звуження пір;
       розгладжування дрібних зморшок;
       підвищення тонусу шкіри;
       нормалізація імунної відповіді;
       запобігання ознакам старіння

 

Фотоомолодження в нашому центрі

Незважаючи на те, що Київ пропонує безліч місць, де можна зробити фотоомолодження, всі апарати для цієї процедури відрізняються один від одного.

Наша клініка використовує встановлення BBL компанії Sciton (США). Відмінною особливістю цього обладнання є змінні фільтри: це дозволяє змінювати довжину хвилі швидко і зручно навіть в одній процедурі, наприклад ми можемо відразу провести процедуру видалення пігментацій і розширених судин. Також, встановивши потрібний фільтр, наш апарат може проводитися не тільки фотоомолоджування, але і фотоепіляція.

Друга перевага - система охолодження, вона робить процедуру не такою хворобливою, а також захищає поверхню шкіри від термічного ушкодження, за винятком будь-яких негативних наслідків. Температура насадки сапфірового кристала дуже точно регулюється від 30 до 0 °С.

Різні діаметри насадок роблять можливість швидко проводити процедуру на великих ділянках (руки, декольте, спина), так і на дуже маленьких важко доступних (століття, куточок ока та ін.). Крім того, технологія BBL дозволяє гарантовано виробляти однорідний імпульс на всьому протязі. Так званий «квадратний» імпульс виключає надмірну або недостатню дію на різних ділянках насадки.

Ну і, звичайно, не менш важливою перевагою є наші фахівці. Лікарі-дерматологи не тільки постійно практикують на цьому обладнанні, а й проводять навчальні майстер-класи, доповіді та семінари по всьому світу.

Фотоомолодження BBL
Фотоомоложение BBL
Фотоомоложение BBL
Фотоомоложение BBL
Фотоомоложение BBL (Пойкилодермия Сиватта)
Фотоомоложение BBL
Фотоомоложение BBL (розацеа)

 

Протипоказання для фотоомолодження:

 •      вагітність
       онкологічне захворювання
       аутоімунні захворювання
       прийом фотосенсибілізуючих препаратів
       фотодерматози та ін. захворювання шкіри у стадії загострення
       тяжкі соматичні захворювання

  Для цієї процедури немає значення вік, є тільки клінічні показання - зміни шкіри. Тому на питання, з якого віку робити фотоомолодження, можна відповісти, що з будь-якого, світло ніяк не виснажує резерви шкіри, воно тільки усуває її недоліки та запобігає їх появі в майбутньому.

Стосовно того, чи можна робити фотоомолодження влітку: Так, можна, ми практикуємо це дуже широко, але пацієнт має використовувати сонцезахист відповідально.

 

 

Захворювання, що зумовлені впливом сонця на шкіру (фотодерматози)

1. Фотостаріння. Клінічно проявляється стоншенням, інколи ж навпаки огрубінням і шорсткістю, сухістю шкіри, наявністю дрібних депігментованих плям, телеангіектазій (судинної сіточки), поширених дрібних і глибоких зморшок, сонячним еластозом - жовтуваті вузлики, комедони.

2. Сонячне лентіго. На відкритих ділянках тіла утворюються дрібні округлі плями від світлого до темно-коричневого кольору.

3. Сонячний (актинічний) кератоз. На ділянках тіла, що постійно піддаються, утворюються сухі, жорсткі, грубі на дотик лусочки щільно прикріплені до шкіри. Існує ризик переродження в плоскоклітинний рак шкіри.

4. Пойкілодермія Сіватта. Характеризується розвитком атрофії, пігментації, розширених судин найчастіше на бічних поверхнях шиї.

Також існує низка фототоксичних, алергічних реакцій на ультрафіолетове випромінювання.

Всі ці процеси, на жаль, навіть після припинення дії сонячного випромінювання продовжують прогресувати. Тому важливо захищати шкіру від УФ впливу, а якщо зміни вже відбулися, то звернутися до фахівця та зробити фотоомолодження чи іншу необхідну процедуру.

 

Вартість фотоомолодження в Goravsky

Послуга
хв.
ціна
Фотоомолодження (усунення пігментацій, судин) обличчя
до 45 
3900 грн.
Процедура ForeverYoungBBL (обличчя)
до 45
5700 грн.
Фототерапія судинної сітки "метелик" (область носа + вилиці)
до 30
2300 грн.
Фотоомолодження 1 імпульс (до 1 кв.см)
до 10
700 грн.

Ціни на всі процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17