Ліпосакція: RF-ліполіз Exilis Elite

Exilis ліполіз (безопераційна ліпосакція) – сучасний апаратний метод неінвазивної корекції фігури. В основі його лежить комбіноване застосування радіочастоти та ультразвуку, які посилюють дію один одного. Завдяки такому поєднанню фізичних властивостей вдається домогтися не тільки руйнування жирових відкладень, а й підтяжки шкіри в цих галузях. Вже багато років Exilis є одним з найбільш продаваних апаратів для корекції фігури в США, і заслужив популярність серед багатьох пацієнтів. Ось чому неінвазивна безопераційна ліпосакція у Києві в клініці Goravsky за допомогою апарату такого класу – ексклюзивна послуга.

 

У чому особливість ліполізу Exilis Elite (ліпосакції без операції)

Незважаючи на широке поширення різного обладнання для радіочастотної терапії, у апарату Exilis є низка незаперечних переваг. Остання модель апарату Exilis Elite оснащена системою контролю потоку енергії та датчиком температури. Це допомагає рівномірно розподіляти ефективну потужність у потрібній зоні, а також впливати на різні шари тканин. Збільшуючи охолодження, можна опрацювати глибокий жировий шар, а зменшивши охолодження – зробити підтяжку в'ялої шкіри. Стимулюється вироблення нового колагену, підвищується пружність та еластичність шкіри. Найчастіше використовується режим подвійного впливу - і підшкірно-жирову клітковину, і шкіру.

Тому процедура безопераційної ліпосакції Ексіліс ліполіз ефективна не тільки на класичних зонах жирових відкладень, але і на таких складних ділянках, як живіт після пологів, внутрішня поверхня рук, ліпосакція стегон і сідниць без операції, лопаткова зона у жінок, а також колінах, де завжди потрібна ще й підтяжка шкіри.

 

Фото до та після ліполізу Ексіліс або як працює неінвазивна ліпосакція без операції

Лопатково-поперекова зона Ексіліс-ліполіз
Липолиз Эксилис живот
Лифтинг дряблой кожи на руках Эксилис
Липолиз Эксилис спина, бока
Лечение целлюлита Эксилис
Спина, верхняя часть бедра липолиз Эксилис
Передняя брюшная стенка липолиз Эксилис
Эксилис липолиз ягодицы

 

Показання для корекції фігури Exilis Elite

 •      локальні жирові відкладення (вушка, живіт, боки, спина та ін);
 •      целюліт;
 •      в'ялість та зниження тонусу шкіри (тварин після пологів, обвисання шкіри рук, внутрішньої поверхні стегон, нависання шкіри над колінами, ліктями тощо);
 •      розтяжки.

 

Як проходить процедура безопераційної ліпосакції Exilis у Києві

Процедура неінвазивної ліпосакції без операції Ексіліс не потребує спеціальної підготовки. Робити її можна в будь-який сезон та у будь-який час дня. Пацієнту рекомендується лише вживати більше води протягом усього курсу.

Фахівець обробляє спеціальною насадкою необхідні ділянки шкіри, тим часом пацієнт відчуває комфортне тепло. Жодних хворобливих відчуттів не спостерігається. Навпаки, всі пацієнти відзначають приємне прогрівання тіла. Вбудований датчик температур сповістить спеціаліста, коли досягнуто необхідного рівня прогріву, а також допоможе запобігти надмірному впливу. Після процедури може спостерігатися невелика еритема в ділянці впливу, але найчастіше через кілька хвилин уже не видно жодних ознак втручання. Пацієнт може продовжувати свою щоденну активність.

Процедури проводяться в середньому 1 раз на тиждень курсом від 6. У кожному індивідуальному випадку частота та кількість сеансів може змінюватись.

Для посилення результату RF-ліполіз Ексіліс добре поєднувати в одну процедуру з вакуумно-роликовим масажем LPG, який запустить лімфодренажні та обмінні процеси. Також можна чергувати з мезотерапією та іншими процедурами корекції фігури.

Залежно від обраної програми нагрівання та охолодження апарат має ліполітичну або підтягуючу дію. Найчастіше ми намагаємося поєднувати і те й інше. Але відмінною рисою Ексіліс є те, що навіть у найгірших пацієнтів з в'ялим животом або порушенням еластичності шкіри на інших ділянках, можна досягти вражаючих результатів.

 

Переваги корекції фігури Exilis Elite

 • Безболісна процедура.
 • Немає реабілітаційного періоду (можна відразу повернутися до звичайного життя).
 • Поєднується з будь-якими іншими методами.
 • Дуже швидка процедура.
 • Науково доведені довгострокові та виражені результати.
 • Працює на найскладніших та найстійкіших зонах.
 • Можливість проводити процедури для обличчя.

 

Протипоказання

 •      Гострий запальний процес у зоні впливу
 •      Тяжкі соматичні захворювання
 •      Наявність кардіостимулятора у серці або металевих імплантів у зоні впливу
 •      Тромбофлебіт
 •      Вагітність

 

Вартість процедури Ексіліс Ліполіз

Послуга
хв.
ціна
1
Ліполіз Ексіліс (1 зона 10*20см)
до 20
550 грн.
2
Ліполіз Ексіліс (2 зони)
до 30
850 грн.
3
Ліполіз Ексіліс (4 зони)
до 60
1400 грн.
4
Ліполіз Ексіліс (6 зон)
до 90
1950 грн.

Ціни на ліпосакцію без операції у Києві , а також на всі процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17