Біоімплантація PowerFill

 

Препарати полімолочної кислоти стали справжньою безпечнішою та малоінвазивною альтернативою хірургічному збільшенню за допомогою імплантів. PowerFill – полімолочна кислота, розроблена спеціально для збільшення обсягів різних ділянках тіла. Найбільш популярна зона – сідниці.

PowerFill – абсолютно безпечний та гіпоалергенний препарат, який повністю розпадається протягом часу та виводиться організмом, залишаючи при цьому міцний колагеновий каркас.

 

Механізм дії

Полімолочна кислота - це тканинозамінний препарат. Тобто вона викликає подразнення та активацію фібробластів, які починають виробляти колаген. Через кілька тижнів після введення полімолочна кислота розпадається, залишаючи після себе каркас із власних колагенових волокон. Завдяки цьому збільшується та підтягується область введення.

 

Показання для PowerFill

  • Надання об'єму сідницям
  • Виправлення дефектів (ямочок та складок)
  • Збільшення об'єму в області гомілок
  • Інтимна контурна пластика

 

Як проходить процедура

Контурна пластика полімолочною кислотою – це безболісна та дуже малотравматична процедура. PowerFill сухий препарат, який розчиняється перед застосуванням до рідкої консистенції. На першому етапі лікар проводить розмітку зони введення пацієнта, стоячи і сидячи. Після антисептичної обробки шкіри, за допомогою канюлі через один-два проколи, які попередньо знеболюються, лікар вводить препарат у необхідну ділянку пошарово та рівномірно. Проводиться масаж зони введення та обробка проколу.

Після процедури наповнена ділянка кілька днів більш чутлива, пацієнту необхідно уникати прямих сонячних променів протягом першого тижня, не відвідувати спортзал один тиждень (надалі спортивні навантаження вітаються), утриматися від сауни протягом двох тижнів.

Ефект від процедури оцінюється на 20-му тижні. Результат триває від двох до п'яти років.

 

Вартість біоімплантації PowerFill

Послуга
хв.
ціна
1
PowerFill полімолочна кислота (тіло) 1 фл
до 90
24000 грн.

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17