Підтяжка шкіри живота

 

В'яла, обвисла шкіра живота - часте наслідок вагітності або стрімкого схуднення. Ще донедавна у вирішенні цієї проблеми не було альтернативи пластичної хірургії. Однак операція – дуже серйозне втручання з тривалим відновним періодом і високою вартістю.

Зміни в шкірі, що призводять до втрати пружності

Так званий каркас шкіри формують колагенові волокна, які становлять близько 70% дерми і утворюють у ній тривимірну мережу, що служить підтримкою для різних клітин та структур. Основною функцією колагенових волокон є забезпечення міцності тканин, вони малорозтяжні та дуже міцні на розрив.

Згодом, а також під дією сонячного випромінювання або за тривалого надмірного розтягування тканин (вагітність, збільшення маси тіла), колагенові волокна втрачають нормальну структуру, потовщуються і розтягуються. Змін піддаються також еластичні волокна, протеоглікани, водний склад шкіри.

Все це призводить до того, що шкіра розтягується, втрачає еластичність, пружність, стає тонкою та сухою.

У нашому Центрі для безопераційної підтяжки живота проводиться з використанням кілька методик, кожна з яких має свої переваги і найкращий результат досягається при їх комплексному застосуванні.

 

RF-ліфтінг Exilis-Elite

Підтяжка живота за допомогою даного методу абсолютно безпечна, вплив здійснюється тільки в глибоких шарах шкіри і не має жодної системної дії.

Механізм дії

Апарат Ексіліс впливає на шкіру завдяки поєднаному застосуванню радіочастоти та ультразвуку. Глибокі шари шкіри прогріваються та запускаються такі процеси:

     скорочення колагенових волокон;
     стимуляція активності фібробластів (клітини, що виробляють колаген, еластин, гіалуронову до-ту тощо);
     активація репаративних (відновлювальних) процесів.

Таким чином, шкіра живота підтягується, скорочується, стає більш пружною та здоровою, розтяжки стають менш помітними.

 

Як відбувається процедура Exilis Elite

Процедура досить комфортна для пацієнта і не потребує анестезії. На шкіру наноситься спеціальна олія. Під час процедури пацієнт відчуває тепло. Підтяжка живота займає трохи більше 40 хв.

Завдяки тому, що не відбувається пошкодження поверхні шкіри, після лікування не залишається жодних ознак впливу, крім покращення її властивостей.

Ліфтинговий ефект проявляється вже під час лікування, шкіра помітно підтягується та скорочується. Протягом кількох місяців завдяки підвищеній активності фібробластів відбувається синтез нового колагену та еластину, гіалуронової кислоти, зовнішній вигляд шкіри стає дедалі кращим.

Докладніше про процедури корекції фігури Exilis Elite читайте тут.

 

ICOONE підтяжка живота

Icoone – нова технологія в естетичній медицині. Абсолютно безпечна, безболісна та ефективна методика для підтяжки шкіри.

В основі дії ICOONE лежить стимуляція сітчастих структур у шкірі та підшкірно-жировій клітковині. Апарат не тільки посилює обмінні процеси, а й активує калоген та еластиногенез. Шкіра зміцнюється та підтягується.

Процедура підтяжки живота ICOONE комфортна та безболісна для пацієнта. Після базового опрацювання всього тіла з метою покращення лімфовідтоку на спеціальній програмі Elasto, яка вже на перших етапах благотворно діє на ділянки розтягування, проводитиметься фокусна програма на проблемній зоні. Дія чимось нагадує вакуумно-роликовий масаж. Однак відрізняється від нього безліччю особливостей. У ICOONE немає закритого вакууму. Це аспіраційна система. Тому шкіра не розтягується та не травмується. Вплив дуже фізіологічний. Багато отворів у кожному ролику стимулюють мікроскопічні мікровакуоли в тканинах і активують природні процеси.

 

Переваги та недоліки методу ICOONE

 

  •      миттєвий ліфтинговий та дренажний ефект
  •      абсолютна безболісність
  •      впливає також на жировий обмін у зоні впливу (не лише підтягує шкіру, а й зменшує обсяг жирової тканини)
  •      можна застосовувати жінкам, що годують
  •      програма курсова. В середньому 2 рази на тиждень. Можна проводити щодня. Базовий курс 10 процедур.

 

Ін'єкційні методики

Також ми застосовуємо ін'єкційні методики: мезотерапія та біоревіталізація. Гіалуронова кислота, що вводиться під час процедури біоревіталізації, значно покращує структурні властивості шкіри, її еластичність і тургор, а також практично завжди використовується в протоколах лікування стрій (розтяжок).

Різні коктейлі для мезотерапії в залежності від складу покращують кровообіг у шкірі, мають ліфтинговий ефект, мають дуже гарну ліполітичну дію.

Застосування цих методик у комплексі, правильно розробивши схему, залежно від фізіологічних особливостей організму, дозволяє досягти дуже добрих результатів і знову прийти у форму.

Вартість підтяжки живота

Послуга
хв.
ціна
ICOONE (базова + 2 фокусні) все тіло
до 40  
1800 грн.
Ексіліс 4 зони (тварин та боки)
до 60
1400 грн.

Дізнайтесь всі ціни на послуги в розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17