Мезотерапія

«Рідко, мало і в потрібне місце» - таке визначення мезотерапії дав її основоположник Мішель Пістор. Тепер ця методика набула широкого поширення як у медицині загалом, так і в косметології зокрема. Мезотерапія – це метод внутрішньошкірного, підшкірного, внутрішньом'язового введення малих доз препаратів.

Показання для мезотерапії

 •      лікування целюліту;
 •      корекція локальних жирових відкладень («вушка» галіфе, область живота, руки тощо);
 •      підтяжка шкіри тіла (живот після вагітності або схуднення, внутрішня поверхня стегна, шкіра над колінами та ін.);
 •      лікування розтяжок;
 •      омолодження шкіри обличчя, шиї, декольте;
 •      усунення другого підборіддя;
 •      лікування випадання волосся

Переваги мезотерапії обличчя та інших частин тіла

 

 •      Введення на необхідну глибину: активний препарат за допомогою голок різної довжини може вводитися в підшкірно-жировий шар, при роботі з жировими відкладеннями або внутрішньошкірно, при роботі з порушенням тургору шкіри, омолодження.
 •      Коктейлі для мезотерапії містять високоактивні речовини, які можна поєднувати для більш вираженого ефекту. Це можуть бути як спеціальні мезотерапевтичні засоби, так і аптечні препарати у великому розведенні.
 •      Діє локально – введений коктейль впливає на область введення, тому мезотерапія так широко застосовується для усунення «стійких» жирових відкладень.
 •      Чудово поєднується з іншими процедурами.
 •      Дає стійкий результат.

Мезотерапія для корекції фігури та лікування целюліту

Так, у лікуванні целюліту мезотерапія тіла займає одне з перших місць. Завдяки мезотерапевтичному впливу, вдається впливати на основні патогенетичні причини розвитку целюліту: стимулювати кровообіг, лімфострум, ліполіз, руйнувати жирові клітини.

Ми розробили власні комплекси з препаратів з різним механізмом дії для того, щоб впливати на всі фактори розвитку целюліту.

 

Антицелюлітний комплекс №1


Включає непрямої та прямої ліполітики.

Перший препарат VLD Forte або RRS Cellutrix має венотонізуючий ефект, знижує проникність капілярів, має протинабрякову та протизапальну дію. Прискорює ліполіз та обмін речовин, щоб прискорити транспорт вільних жирних кислот. Цей препарат ін'єктується більш поверхово по всій зоні (наприклад, стегна або сідниці, живіт із попереком тощо)

Другий препарат Dermaheal LL - прямий ліполітик здійснює безпосередній ліполіз: проникаючи всередину жирової клітини, препарат перетворює тугоплавкий жир на рідку емульсію, яка легко виводиться з організму природним шляхом. Вводиться глибше, у зони локальних жирових відкладень.

 

Антицелюлітний комплекс №2

Крім двох перших препаратів містить коктейль Dermaheal HSR на основі гіалуронової кислоти і пептидів. За рахунок його складу створюється високий рівень зволоження, а також підвищення еластичності шкіри, стимуляції проліферації та міграції клітин, проростання нових кровоносних судин, нормалізації мікроциркуляції. Цей комплекс використовується, коли необхідна також підтяжка та стимуляція шкіри.

 

Антицелюлітний комплекс №3


Знову базові препарати з комплексу №1, а відмінна риса на завершальному етапі з RRS Striamatrix. Це ін'єкційний продукт, що включає нестабілізовану гіалуронову кислоту та спеціальний біоревіталізуючий комплекс антистрії. Призначений для заповнення та регенерації дермального матриксу в атрофованій шкірі. Якщо на шкірі є дуже виражені ознаки втрати тонусу, стоншення, а також розтяжки, то перевага надається цьому комплексу.

Всі антицелюлітні мезопрограми у нашій клініці виконуються за допомогою мезоінжектора Pistor Eliance. Вкол здійснюється на задану глибину, під правильним кутом, доза препарату суворо дозована. Таким чином ми впевнені, що ліполітики доставляються саме в підшкірно-жирову клітковину, а препарати, що зміцнюють шкіру, - в дерму. Друга перевага мезотерапії Мезоінжектором – відчуття пацієнта набагато менш виражені, ніж при стандартному введенні шприцом.

 

Процедура проводиться 1 раз на 10 днів курсом близько 6-10 сеансів. Добре поєднується з будь-якими лімфодренажними методами - ICOONEЛімфодренажним масажем, а також з Эксіліс Ліполізом та Ударно-хвильовою терапією.

 

Мезотерапія для підтяжки шкіри та лікування розтяжок

 

Для ліфтингу шкіри, яка втратила тонус, наприклад після вагітності або різкого схуднення, активно застосовуються такі препарати:

Мезотерапія RRS Striamatrix

 

До складу входить гіалуронова кислота та біоревіталізуючий комплекс анти-стрії (фактор росту фібробластів), амінокислоти, вітаміни, органічний кремній, сапоніни, жирні кислоти, флавоноїди тощо. Призначений для відновлення дермального матриксу при атонічній та атрофованій шкірі. Допомагає не лише підтягнути шкіру, значно покращити її зовнішній вигляд, а й зменшити прояви розтяжок.

Біоревіталізація -

введення внутрішньошкірно висококонцентрованої гіалуронової кислоти Що сприяє глибокому зволоженню та зміцненню тканин. Найбільш підходящий для великих ділянок тіла препарат RRS Tensor Lift або Теосіаль Реденсіті I допоможе зміцнити шкіру, повернути тонус і еластичність, а також зменшити розтяжки.

Реструктуризація – останній тренд в естетичній медицині. Гіалуронова кислота в комплексі з амінокислотами, мінералами та факторами росту. Це один з найефективніших методів для покращення тургору, еластичності, підтяжки та омолодження шкіри.

Ці процедури чудово поєднуються з апаратною підтяжкою шкіри Эксіліс.

Мезотерапія для овалу обличчя, другого підборіддя

Ліпоредуктор Prostrolane Inner B

Друге підборіддя, нечіткий контур нижньої щелепи, важка верхня третина шиї - питання, що складно піддаються не хірургічній корекції, але часто хвилюють пацієнтів. Inner B запускає процес розщеплення жиру у жирових клітинах без пошкодження клітинних структур. Препарат посилює виведення жирів із жирової клітини, перешкоджаючи їх подальшому накопиченню, а також гальмує утворення нових жирових клітин.

Курс процедур 1 раз на 1-3 тижні від 4 сеансів. Детальніше в розділі Мезотерапія для обличчя

 

Ліпомодифікатор Mesosculpt

Мезоскальпт – препарат нового покоління, що діє на основі інгридієнта LipoBlock на будь-які невеликі жирові пакети обличчя та шиї, зменшуючи клітини у розмірі. При цьому створюється пролонгований ефект, оскільки цей компонент перешкоджає подальшому зростанню адипоцитів. Також активується виведення зайвої рідини із тканин. Mesosculpt вводиться не тільки по овалу та підборідді, але також у малярні пакети, носогубний та ін. Процедура малотравматична та безболісна. Курс 1 процедура на тиждень від 4-6 сеансів.

Протипоказання до мезотерапії

 •    Алергічні реакції на компоненти коктейлю (для уникнення негативних наслідків у нашому центрі перед початком курсу мезотерапії проводиться алергопроба в обов'язковому порядку).
 •      Гострі інфекційні чи соматичні захворювання.
 •      Захворювання шкіри у сфері ін'єкцій.
 •      Вагітність, годування груддю.

 

Ціни на мезотерапію

Послуга
хв.
ціна
1
Моделювання обличчя Mesosculpt 1 шприц
до 60
5250 грн.
2
Мезотерапія Антицелюлітний комплекс №1
до 60
4200 грн.
3
Мезотерапія Антицелюлітний комплекс №2
до 90
4900 грн.
4 Мезотерапія Антицелюлітний комплекс №3
до 90
5200 грн.

Дізнайтесь всі ціни на послуги в розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (097) 720-47-17