Кріоліполіз Z Lipo

Завдяки інноваційній технології Кріоліполіз ZLipo стало можливим зменшення кількості жирових клітин без пошкодження навколишніх тканин!

Кріоліполіз ZLipo піддає жирові клітини тривалому охолодженню, провокуючи таким чином їхню природну смерть (апоптоз). Після процедури зруйновані клітини повністю виводяться з організму своєю лімфатичною системою протягом 3 місяців. У клінічних дослідженнях доведено 30-40% зменшення жирової складки на тривалий період.

Неінвазивна, безболісна, безпечна процедура. Ідеально підходить для усунення стійких жирових відкладень на тривалий термін. Єдиний метод із порівняльною ефективністю хірургічної ліпосакції

 

На яких ділянках тіла проводиться Кріоліполіз

  •      Живіт
  •      Бічні поверхні талії
  •      Сідниці
  •      Стегна зовнішня та внутрішня поверхня
  •      Галіфе
  •      Над колінами
  •      Складки на спині
  •      Внутрішня поверхня рук
  •      Жирові відкладення у чоловіків на грудях

 

Механізм дії Кріоліполіз

 

Апарат для Кріоліполізу ZLipo Zimmer

Вже багато років німецька компанія Zimmer спеціалізується на холоді медицини. Відмінною особливістю апарату Z Lipo є його безпека та функціональність. Три розміри насадок дозволяють провести процедуру на різних ділянках тіла, залежно від товщини жирової складки. Дуже точний контроль температури має основне значення в ефективності та безпеці процедури, що проводиться.

Адаптуватися тканинам до початку сеансу, а також надати додатковий лімфодренажний ефект стало можливим завдяки регульованій силі вакууму та змінним режимам – від постійного до пульсуючого.

Для ще більшого захисту шкіри від зниження температури застосовуються одноразові флісові серветки просочені спеціальним термопротекторним гелем.

В апараті Z Lipo одночасно можуть працювати дві насадки на дві різні зони. Це значно заощаджує Ваш час.

 

Дві системи, одна концепція

Відразу після процедури Кріоліполізу ми застосовуємо апарат Ударно-хвильової терапії Z Wave.

Переваги поєднаного використання двох методик в один сеанс:

     посилення ліполітичного ефекту Кріоліполізу
     активація роботи лімфодренажної системи
     надання пружності шкіри

Для більш вираженого результату рекомендується проводити процедуру Z Wave щотижня після Кріоліполізу до наступного поєднаного сеансу.

Z Wave використовується самостійно для лікування целюліту, стрій, підтяжки шкіри та зміцнення більш глибоких м'язових структур, корекції рубців, а також у поєднанні з радіочастотним ліфтингом Эксіліс.

 

Курс процедур Кріоліполіз

Процедура Кріоліполіз Z Lipo проводиться 1 раз на місяць. У середньому потрібно близько 3 процедур. Залежно від досягнутого результату іноді потрібна і більша кількість.

За один сеанс Кріоліполізу можна обробити не більше 4 складок. Насадка S, M або L підбирається після спеціальних вимірів оброблюваної області. В апараті передбачено одночасну роботу двох насадок.

Кожен сеанс Кріоліполізу завершується Ударно-хвильовою терапією про зону впливу Z Wave. Через тиждень після кріоліполізу для досягнення найбільшої ефективності, бажано повторити ударно-хвильову терапію і проводити її 1 раз на тиждень аж до наступного сеансу кріоліполізу.

Кріоліполіз ціна

Послуга
хв.
ціна
1
Кріоліполіз ZLipo (1 насадка)                                       АКЦІЯ!
до 80
  5600 грн.
2
Ударно-хвильова терапія ZWave (1 складка)
до 15
  700 грн.
3
Кріоліполіз ZLipo (2 одночасні насадки)                АКЦІЯ!
до 90
  8800 грн.

Всі ціни на апаратну косметологію у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17