Cryo T-Shock терапія


Апарат CRYO T-SHOCK 4.0 виходить за межі відомих нам технологій кріотерапії. Він здатний генерувати як холодові, так і теплові потоки та передавати нашим тканинам. Цей підхід не інвазивний, не агресивний, навіть не включає вакуумний вплив. Чергування температур з апаратним моніторингом в режимі реального часу впливає не тільки на шкіру, а й на підшкірно-жирову клітковину і навіть м'язи.

Нагорода за Новаторство!

На міжнародній виставці Gicare у Парижі Кріо Т Шок отримав нагороду за найбільш інноваційний продукт та підхід до людського тіла.

Термальний шок, що створюється чергуванням теплових та холодових потоків, стимулює терморегуляторні реакції в організмі, дренаж, прискорює обмінні процеси, посилює локальне насичення тканин киснем. Застосування Cryo T Shock не обмежене естетичною медициною. Це апарат, який у всьому світі використовується як фізіотерапія болю, спортивних травм, лікування різних захворювань. Він пригнічує болючі рецептори, одночасно стимулюючи вироблення ендорфінів, стимулює природні реакції організму, усуваючи запалення, розслаблюючи м'язи завдяки чергуванню фаз вазоконстрикції та вазодилятації.

 

Cryo T-Shok у корекції фігури

 •      Кріоліполіз
       Лікування целюліту
       Тонізація м'язів ("Бразильська попка")
       Формування контурів тіла
       Спортивні травми та больові синдроми

Технологія Cryo T-Shock – це науково обґрунтоване, неінвазивне рішення для усунення стійких жирових відкладень, коли дієти та фізичних вправ недостатньо.

Як працює технологія Cryo T-Shock

Динамічний кріоліполізу Cryo T-Shock заснований на тих же принципах, що і класичний, але з деякими особливостями. В основі впливу лежить тривале зниження температури у підшкірно-жировій клітковині (ПЖК). Температура в діапазоні 12-17 ° С викликає в жирових клітинах (адипоцитах) інволюційні процеси, звані апоптозом. "Заморожені" (кристалізовані) адипоцити виводяться з організму протягом декількох тижнів фізіологічним шляхом. Така дія безпечна оскільки не супроводжується вираженою запальною реакцією та виходом у лімфатичну та кровоносну системи продуктів розпаду жирових клітин – власне жирів.

Від класичного Кріоліполізу Cryo T-Shock відрізняється відсутністю вакуумного захоплення складки. Це дозволяє проводити його на ділянках, де формування складки є проблематичним. А комбінований вплив тепла та холоду дає потужний ефект. Два компоненти, що вводяться послідовно відповідно до точних терапевтичних протоколів, викликають локальний і глибокий ефект теплового шоку.

Час, температура та послідовність змінюються автоматично.

Курс процедур Динамічного кріоліполізу складається з 5-7 сеансів з проміжками 1 раз на 2 тижні. Між процедурами рекомендується проводити ударно-хвильову терапію, мезотерапію, ICOONE, а також підвищити вживання рідини.

 

Cryo T-Shock у лікуванні Целюліту

Целюліт який завжди пов'язані з масою тіла. Це порушення структури та взаємовідносин фіброзних сполучнотканинних тяжів до ПЖК. Медична назва целюліту набрякла фіброзосклерозуюча піннікулопатія. Таким чином целюліт формується через запалення, затримку рідини та відкладення жиру. Тому в лікуванні треба діяти на ці фактори.

Чергування охолодження та нагрівання в одному сеансі

 •      покращує дренаж, стимулює виведення надлишків рідини шляхом природної реабсорбції і таким чином значно зменшує набряки.
 •      зменшує жирові відкладення
 •      стимулює сполучну тканину, посилюючи її оксигенацію (насичення киснем), а також підвищуючи проникність шкіри.

 

Існують різні види програм для трьох форм целюліту. Температура та тривалість дії контролюється апаратом весь сеанс.

Базові програми включають свідчення:

     Лікування набрякового целюліту
     Лікування адипозного целюліту
     Лікування фіброзного целюліту

Текстура та еластичність шкіри мабуть покращуються, а бугристість стає значно меншою вже після перших сеансів.

 

Протипоказання для Cryo T-Shock

 • тяжка ниркова недостатність
       вагітність
       важка форма діабету
       проходження хіміотерапії
       активні шкірні захворювання у сфері впливу

  Курс процедур: у лікуванні целюліту Cryo T-Shock застосовується 1 раз на тиждень і курс складається в середньому із 7 процедур.

  Поєднання з іншими методами не тільки можливе, а й переважно. Між проміжками можна проводити антицелюлітну мезотерапію. А в одному сеансі Cryo T-Shock можна поєднувати з ICOONE laser чи ударно-хвильовою терапією.

 

Вартість Cryo T Shock

Послуга
хв.
ціна
1
CryoT-Shock тіло 30 мин
до 30
1600 грн.
2
CryoT-Shock тіло 50 мин
до 50
2300 грн.

 

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17