Інтраліпотерапія Aqualyx

Використання прямих липолитиков завжди вважалося найефективнішим методом ін'єкційної корекції локальних жирових відкладень. Однак їхнє застосування завжди було пов'язане з певним ризиком невибіркового впливу на тканини. Тобто існувала можливість пошкодження м'язів або шкіри при неправильному введенні.

Розробка препарату Аквалікс таки була пов'язана з пошуком ідеальної формули з вибірковою дією на жирові клітини. Дезоксихолат натрію в Аквалікс знаходиться в вуглеводній матриці, завдяки чому звільнення активної ліполітичної речовини відбувається невеликими концентраціями і повільно. Це гарантує пролонгований та безпечний ефект.

Ін'єкційний препарат Аквалікс вибірково та контрольовано впливає на жирові клітини без ушкодження сусідніх тканин.

 

Механізм дії

Під дією Aqualyx руйнуються оболонки жирових клітин, жирні кислоти та тригліцериди виділяються у міжклітинний простір. Далі вони метаболізуються в моно- та дигліцериди та природним шляхом, як і жири, які ми вживаємо з їжею, потрапляють у печінку. У печінці відбувається окислення, неоглюкогеногенез та кетогенез. Глюкоза та кетони перетворюються на ацетил-коензим-А, які є джерелом енергії для мозку та м'язів.

 

Показання до інтраліпотерапії

Лікування локальних жирових відкладень (пасток) на зонах:

     живіт
     стегна внутрішня та зовнішня поверхня (галіфе)
     складка над колінами
     спина (під лопатками)
     руки
     холка
     складка в області пахв над грудьми
     друге підборіддя

 

Як проводиться процедура

 

Інтраліпотерапія виконується за допомогою канюлі. Це означає, що кількість проколів на шкірі всього 1-2 для кожної зони процедура комфортна і дуже легко переноситься. Кожен флакон Аквалікс використовується на зону розміром із долоню. Кожен сеанс може використовувати кілька флаконів. Курс складається із 4-6 процедур з інтервалом 1 міс.

Через кілька днів після інтраліпотерапії рекомендується проводити апаратну дренажну процедуру для прискорення виведення продуктів метаболізму із зони процедури. Для тіла найкраще поєднання ICOONE та ударно-хвильова терапія або Кріо-Т-Шок. Для особи – ICOONE, Кріо-Т-Шок чи Exilis.

Інтраліпотерапія жирових відкладень Aqualyx – це:

  •      Безопераційна ліпосакція
  •      Виборчий вплив на жирову тканину
  •      Унікальний склад із фізіологічною дією
  •      Мінімальний ризик побічних явищ
  •      Можливість проводити процедуру на зонах, які важко піддаються корекції

 

Вартість інтраліпотерапії Аквалікс

 

Послуга
хв.
ціна
1
Інтраліпотерапія локальних жирових відкладень Aqualyx 16 мл
до 60
4700 грн.
2
Інтраліпотерапія Aqualyx (друге підборіддя)
до 30
3500 грн.

 

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17