Коррекция фигуры

Турбота про своє здоров'я, зовнішність та фігуру стала повсякденною складовою кожної людини. У суспільстві питання красивого тіла турбує як жінок і чоловіків. У сфері естетичної медицини корекція фігури і лікування целюліту займає величезне місце і є одним із напрямків, що швидко розвиваються.

Ми здійснюємо комплексний підхід до корекції фігури.

Апаратна корекція фігури у Києві від клініки Goravsky

Напрямок, який дозволяє усувати локальні жирові відкладення, підтягувати контури тіла, надавати шкірі пружність і приводити її в тонус.

Кріоліполіз ZLipo - Найефективніша апаратна процедура для корекції фігури у світі. Метод заморожування жирових кліток. Його порівнюють з ліпосакцією, оскільки жирові клітини зменшуються над обсязі, а кількості. Апарат Zlipo вироблений Німецькою компанією Zimmer, яка вже багато десятиліть працює з холодом і славиться своїми апаратами, зокрема й у фізіотерапії. У Goravsky ми поєднуємо кріоліполіз з Ударно-хвильовою терапією в одному сеансі, що значно підвищує ефективність першої, а також підтягує та тонізує шкіру в обробленій області.

Сучасний апарат ICOONE Laser допоможе не тільки запустити лімфодренаж, а й усунути целюліт та локальні жирові відкладення, підтягнути шкіру, а також полегшити больовий синдром при різних захворюваннях опорно-рухового апарату. А вбудований лазер та світлодіоди посилюю розщеплення жирових клітин у кілька разів.

RF - ліфтинг та ліполіз Exilis Elite контрольовано прогріває шкіру або підшкірно-жирову клітковину, причому не пошкоджуючи поверхню шкіри. Один з найпопулярніших апаратів для РФ-терапії в усьому світі, він безпечний і надефективний! Такі складні ділянки, як живіт після пологів, внутрішня поверхня стегна, зона трицепса, а також друге підборіддя та овал обличчя значно змінюються під дією процедури Ексіліс.

Ін'єкційні методи корекції фігури

Мезотерапія належить до одних із найбільш агресивних методів усунення небажаних жирових відкладень. Коктейлі з ліполітиків, судинорозширювальних та підтягуючих компонентів у комплексі з лімфодренажними процедурами завжди надають помітний та стійкий результат. На ділянках в'ялої шкіри добре показало себе застосування біоревіталізації, редермалізації.

Масажі та обгортання для корекції фігури

Масажі та обгортання активними компонентами чудово працюють як у курсових процедурах, так і поєднанні з іншими методами. Одна з найактивніших методик Фітнес масаж дозволяє досягти результату активного заняття у фітнес-клубі у поєднанні з глибоким опрацюванням жирової тканини в проблемних ділянках. Обгортання Тальго і Віскі сповивання мають ефекти, що підсилюють обмінні процеси у всьому організмі, а також надають прямий ліполітичний ефект.

Головне правило ефективної корекції фігури (особливо у Києві) – комплексний підхід. Кожна людина – індивідуальність, має певні анатомічні та фізіологічні особливості. У Горавські ми підберемо тільки необхідні та дійсно працюючі процедури персонально для Вас! Якщо Ви хочете дізнатися про ціни на корекцію фігури в клініці Goravsky, Вам необхідно звернутися до нас, оскільки всі процедури формуються в індивідуальному порядку.

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (097) 720-47-17