Трихолог (лікування волосся)

Мати доглянуте та здорове волосся - природне бажання людини, яка піклується про власну зовнішність. Трихолог у Києві має грамотно провести консультацію та визначити можливі причини. Краса волосся може бути не тільки природним даром, а й результатом ретельного догляду із застосуванням спеціальних косметичних засобів, заснованих на натуральних речовинах.

Выпадіння волосся (алопеція) - лікування у Києві

Одна з найпоширеніших проблем, пов'язаних із волоссям – випадання волосся, на яке скаржиться більшість сучасних людей. Причини, що викликають облисіння, досить численні, тому лікування випадання волосся має починатися з всебічного обстеження та встановлення діагнозу. Від нього залежить вибір методу, за допомогою якого трихолог проводитиме лікування випадання волосся.

Докладніше про види випадання волосся читайте у нашому розділі Алопеція (випадіння волосся).

Причиныи випадіння волосся: консультація та послуги трихолога

Ось тільки деякі причини, які можуть спровокувати випадання волосся або навіть повне облисіння як у чоловіків, так і у жінок:

     Гормональні порушення в організмі (для цього буде корисною консультація трихолога, щоб встановити причину);
     патологія внутрішніх органів, у тому числі хронічна (найчастіше, щитовидної залози або шлунково-кишкового тракту);
     генетичний фактор - найпоширеніша причина, що викликає облисіння у чоловіків;
     тривалий прийом деяких лікарських препаратів та медичних процедур;
     зниження імунітету, дисбактеріоз, дефіцит вітамінів та мікроелементів;
     шкідливий вплив довкілля - радіація, низькі температури;
     застосування неякісних засобів догляду за волоссям;
     різні захворювання шкіри голови (кваліфіковані послуги трихолога дозволять ідентифікувати причину та знайти методи усунення);
     випадання волосся може бути спровоковано стресом та недосипанням, дієтами.

Діагностика алопеції та послуги трихолога в Києві

Лікування треба починатися з постановки правильного діагнозу. У нашому центрі проводитиметься повний комплекс діагностичних тестів, за допомогою яких трихолог встановлює причину втрати волосся:

     огляд волосистої частини голови та проведення діагностичних тестів;
     трихограма - метод дозволяє оцінити стан цибулин волосся, підрахувати кількість волосся, що активно росте;
     лабораторний аналіз крові, лабораторний контроль гормонального фону.

Лікування випадіння волосся в нашому Центрі

Призначення схеми лікування

Лікар-трихолог розписує лікарські засоби залежно від виду алопеції. Пацієнт приймає збалансовані препарати, а також використовує спеціальні зовнішні засоби (шампуні, лосьйони, сироватки). Цей етап є одним із основних у лікуванні алопецій і повністю залежить не тільки від компетенції лікаря, а й відповідальності пацієнта.

Дуже важливо правильно провести діагностику та виявити можливі причини випадання волосся. Оскільки лікування має призводити до стійкого результату, а не лише до тимчасових покращень.

Мезотерапія волосся

Мезотерапія – це внутрішньошкірне введення активних засобів. У класичний сеанс мезотерапії волосся включені препарати, які мають стимулюючу, судинорозширювальну дію, містять мікроелементи та вітаміни.

Мезотерапія Meso-Genesis BP3 – унікальний пептидний препарат, що містить 5 трихологічних компонентів. Активує власні стовбурові клітини росткової зони волосяного фолікула, покращує кровообіг у сосочках волосся, зменшує запальну реакцію та надмірну продукцію шкірного сала, виявляє імунорегулювальну дію у волосистій частині голови, і навіть блокує гормонзалежні рецептори волосся, впливаючи таким чином. Інтенсивний курс складає 1 процедура на 7 днів, що підтримує 1 процедуру на місяць.

Філер для волосся Dr Cyj Hair Filler - унікальний пептидний препарат, що володіє високою активністю в лікування не тільки телогенного випадання, але і облисіння за чоловічим типом. До його складу входить безліч пептидів, які діють на різні ланки росту волосся, а також ретикульована гіалуронова кислота. Мезотерапія з Філлером для волосся зменшує випадання, стимулює зростання нового волосся, зміцнює та потовщує волосся, а також перешкоджає появі сивини. Курс мезотерапії скорочений, ін'єкцій потрібно менше, ніж іншими препаратами.

Плазмотерапія Endoret для лікування волосся вже завоювала лідируючі позиції у всьому світі. У складі нашої плазми є дуже багато чинників зростання. Це найкращі стимулюючі речовини, що підвищують регенерацію всіх тканин, у тому числі волосяних фолікулів. Особливістю PRGF Endoret є її високий рівень очищення від клітин. Це важливо для лікування випадання волосся, тому що відсікаються запальні фактори (лейкоцити). Плазмотерапія волосся не тільки перешкоджає випаданню та стимулює зростання нових, але також активно бореться з себореєю (лупою). Докладніше про плазмотераїю у розділі Плазмотерапія PRGF Endoret.

Для лікування осередкових алопецій місцево в осередки ураження застосовують препарати імуносупресивної дії, які потрібно правильно поєднувати з іншими компонентами в комплексному лікуванні.

Нанесення активних топічних засобів

Лікування облисіння за допомогою нанесення активних лосьйонів, гелів, масок. Залежно від виду алопеції трихолог підбирає лікувальний засіб для використання в домашньому догляді. Це і препарати, що покращують кровообіг у волосяній цибулиці, і вітамінні комплекси, а також великий арсенал натуральних похідних (екстракти гінгко білоба, кори каоліни, проціанідоли винограду тощо). Застосування цих лосьйонів і гелів у комплексі з фізіотерапевтичним впливом робить їхнє проникнення глибшим, а ефект вираженим. Волосся не тільки менше випадає, збільшується в обсязі, стає блискучим і зменшується відсоток сивини.

Масаж волосистої частини голови

Спеціальні масажні техніки волосистої частини голови, а також шийно-комірцевої зони.

Інші патології волосся

Крім випадання волосся, безліч патологій волосистої частини голови часто викликають незадоволеність власною зовнішністю. Одні з найпоширеніших:

- себоррея (лупа): суха та жирна;

- ламке (посічене) волосся;

- грибкові та бактеріальні захворювання шкіри голови.

Наш трихолог підбере правильний догляд за вашим волоссям, при необхідності призначить лікувальні засоби.

 

Вартість лікування випадіння волосся та ціни на послуги трихолога

Послуга
хв.
ціна
1
Консультація трихолога
до 30 
750 грн.
2
Консультація трихолога (скорочена)
до 20
500 грн.
3
Мезотерапія волосистої частини голови (Dr Cyj Hair Filler)
до 30
4100 грн.
       

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17