Пігментні плями

Пігментні плями - скупчення пігменту (меланіну) у різних шарах шкіри.

Пігментні плями (видалення пігментних плям) можна розділити за походженням:

     вроджені
     придбані

Вроджені (родинні) плями характеризуються глибоким заляганням пігменту і важко піддаються лікуванню.

Набуті пігментні плями виникають на обличчі та на тілі, можуть бути поверхневими та глибокими, а також змішаними.

Причини появи пігментних плям різні, це вплив ультрафіолету, гормональні зміни, вторинні прояви різних захворювань шкіри та внутрішніх органів, а також посттравматичні пігментації.

Способи видалення пігментних плям залежать від походження, виду та глибини залягання пігментації.

 

Фототерапія

Цей метод ґрунтується на поглинанні пігментом світла певної довжини хвилі. Апарат BBL американської компанії Sciton, який використовується в нашій клініці, має кілька різних фільтрів для різних видів пігментацій, а також для різного фототипу шкіри, що дуже важливо для того, щоб підібрати найефективніші та найбезпечніші параметри для кожного пацієнта.

Лікування пігментації Obagi
Лечение пигментаций Obagi
Фототерапия BBL солнечное лентиго на декольте
Носогубные складки
Фототерапия BBL веснушки, пойкилодермия
Дополнительное описание
Фототерапия BBL солнечное лентиго на кистях
Дополнительное описание 2
Лечение мелазмы Obagi
Дополнительное описание 3
Фототерапия BBL мелазма на скулах
Дополнительное описание
Фототерапия BBL мелазма на щеках
Фототерапия BBL вторичная посттравматическая пигментация
Фототерапия BBL солнечное лентиго на лице
Фототерапия BBL солнечное лентиго на кистях
Фототерапия BBL солнечное лентиго на лице

За допомогою фототерапії можливе видалення пігментних плям на обличчі, руках, шиї, декольте, плечах та інших ділянках тіла. Процедура дуже швидка, оскільки апарат BBL має різні насадки діаметра.

Вбудована система охолодження дозволяє охолодити шкіру, що обробляється, і зробити процедуру максимально комфортною.

 

Додатковою перевагою фототерапії є те, що при виборі певного фільтра та параметрів можна одночасно впливати не тільки на пігмент, але і на розширені судини шкіри, які часто супроводжують пігментні пошкодження шкіри.

 

Показання для фототерапії:

     ластовиння
     сонячні плями
     мелазма (поверхнева чи змішана)
     постравматичні плями
     пойкілодермія

Як відбувається процедура:

На очищену шкіру наноситься прозорий гель, очі пацієнта заплющуються спеціальними окулярами (шильдами), починається серія спалахів. Поверхня шкіри при цьому методі не ушкоджується, тому процедура абсолютно асептична. Відразу після процедури пігментація темніє і за кілька днів починає світлішати.

Кількість сеансів:

Процедури проходять із проміжком у 2 тижні. Кількість сеансів - 1-8 процедур, залежить від виду пігментації. Однак результат видно вже після першої процедури.

Лазерне видалення пігментних плям

Показання:

Мелазма (глибока) – цей стан шкіри ще називають «маска вагітності», хлоазму. Дійсно, в основі мелазми лежить гормональна зміна, тому зазвичай мелазма виникає у жінок репродуктивного віку і найчастіше з'являються плями після вагітності на вилицях, на лобі, над губою. Однак, трапляються випадки, коли це захворювання не пов'язане з народженням дитини.

Мелазма буває поверхнева, глибока та змішана. При поверхневому заляганні пігменту прибрати його можна ефективно фототерапією, при глибокому - необхідно застосування фракційного лазера у поєднанні з використанням гідрохінону та третиноїну (відбілюючі засоби).

Вторинна пігментація після вугрової хвороби також потребує глибшого лазерного втручання;

Сенільний кератоз - захворювання, що виявляє піднесеними плямами, що лущаться, часто в поєднанні з розширеними судинами.

Суть методу:

Ербієвий фракційний лазер формує мікроскопічні канальці у шкірі, оточені непошкодженою шкірою, за рахунок якої відбувається регенерація. Цей метод дозволяє впливати на глибокі шари дерми, видаляючи таким чином пігментні клітини. Фракційних лазерів багато різних, проте важливо знати, що лише ербієвий (холодний) лазер може використовуватись для видалення мелазми. Це зумовлено тим, що він не прогріває навколишні тканини та не стимулює синтез пігменту меланоцитами. Через деякий час шкіра відлущується і пігмент поступово блідне.

Кількість сеансів:

Процедура проводиться 1 раз на місяць і кількість сеансів суворо індивідуальна. Також рекомендується одночасне застосування засобів відбілювання (Nu-derm Obagi).

 

Відбілюючі засоби

Незважаючи на величезну кількість пропозицій щодо освітлювальних кремів, масок і косметичних процедур, «активними інгредієнтами, що дійсно працюють», є тільки гідрохінон і третиноїн. В Україні ці кошти представлені американською маркою ZO Obagi. Застосування цих кремів здійснюється вдома. Але схему та кількість нанесення має розписати та пояснити лікар після огляду. Ці засоби є медичними та повинні застосовуватися грамотно. Також можливе застосування гідрохінону для профілактики повторної появи пігментів у поєднанні із сонцезахистом.

Ефективне видалення пігментних плям залежить від правильної діагностики шкіри, наявності хорошого обладнання та грамотного поєднання методів лікарем дерматологом. Велику роль відіграє ретельне ставлення пацієнта до сонцезахисту, оскільки, якщо є схильність до пігментації, то, на жаль, вона залишиться вже назавжди і, потрібно правильно і відповідально виконувати рекомендації лікаря після проведених процедур, тоді Ваша шкіра завжди буде чистою і здоровою.

Вартість лікування пігментних плям

Послуга
хв.
ціна
1
HALO лазер (все обличчя)
до 90 
14500 грн.
2
Фотоомолоджування (усунення пігментацій, судин) особа
до 45
3900 грн.
3
Фотоомолоджування (усунення пігментація) кисті рук
до 30
2300 грн.
       

Вартість всіх послуг Ви знайдете у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17