Папіломи, бородавки

Бородавки, папіломи, контагіозний молюск та інш. - це вірусні захворювання шкіри, тобто. збудник їх надзвичайно малий і здатний проникати навіть у неушкоджену шкіру, а також слизові оболонки при будь-якому контакті. Папіломавірус людини (ВПЛ) небезпечний ще й своєю онкогенною здатністю, у деяких випадках він може призводити до розвитку злоякісних карцином.

Бородавки бувають різних видів, це і плоскі бородавки, що з'являються на обличчі у підлітків, вульгарні (прості) бородавки, бородавки підошви.

Лікування бородавок

Як позбутися бородавок? Багато пацієнтів, які приходять до нашої клініки, вже не раз намагалися видалити бородавки або самостійно, або в інших місцях, але їх досвід виявився безуспішним. Справді, видалити бородавки часто не так просто.

Лікування бородавок який завжди обмежується їх видаленням. Якщо утворення множинні і поширені, то не достатньо лише видалити бородавки, потрібно також провести системну корекцію імунітету. А видалити бородавки в домашніх умовах, особливо підошовні неможливо, це призведе лише до опіку навколишніх тканин.

Насамперед, наші фахівці позбавлять Вас цього косметичного дефекту.

Лікування бородавок та інших утворень шкіри проводиться:

Радіоножем (ап. сургітрон)

Це апарат, який за допомогою радіочастотної дії руйнує бородавки, папіломи. Перевагою цього є його мала травматичність для оточуючої шкіри. Насадками різного розміру можна видалити прицільно навіть найдрібніший елемент. Ще один плюс - інтегрована система коагуляції, тобто. Видалити папіломи ми можемо безкровно. Це один з найкращих методів видалення папілом, контагіозних молюсків, кондилом, невусів, родимок та інших м'яких утворень шкіри. Підошовні бородавки видалити радіоножем проблематично та недоцільно.

Через кілька днів після процедури ранка покривається скоринкою і гоїться повністю протягом 2 тижнів. Якщо це була папілома на ніжці, загоєння відбувається набагато раніше. Жодних бульбашок, запалення не спостерігається.

Лазером

Промінь неодимового лазера поглинається гемоглобіном (пігментом крові), який міститься в кровоносних судинах, що живлять підошовні бородавки. Після цього кровопостачання бородавки припиняється і через деякий час утворення починає зникати. Цей метод найкраще працює на підошовних бородавках, він найменш болісний, проте вимагає, як і будь-який інший, кілька сеансів. У деяких випадках ми поєднуємо лазерне лікування бородавок та кріодеструкцією в одній процедурі для кращого ефекту.

Кріодеструкція

Дуже поширений та відомий метод лікування бородавок. І справді, дуже ефективний. Потрібен певний час експозиції, щоб зробити коагуляцію тканин, пошкоджених вірусом. Цей метод є найкращим вибором при лікуванні поширених множинних бородавок, а також всіх бородавок на стопах.

При дуже поширених висипаннях, а також при вірусних рецидивуючих захворюваннях шкіри, призначається системна терапія. Найбільш ефективні в лікуванні бородавок препарати інтерферону людського, а також панавір. Ці препарати доступні і для місцевого нанесення. Однак застосування та дозування повинні бути призначені лікарем.

Як позбутися бородавок, папілом та ін. утворень шкіри наші фахівці з розкажуть Вам на консультації, підберуть правильну методику, а також порекомендують подальшу профілактику.

Послуга
хв.
ціна
1
Лікування папіломи, контагіозного молюска ап.Surgitron
(радіочастотний) 1 шт
до 15 
350 грн.
2
Лікування бородавки лазером (1 см -1 шт)
до 30
750 грн.
       

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17