Оксигенотерапія Accent Air

Сяючий колір обличчя, зволожена, шкіра, що відпочила і випромінює здоров'я – чи можливе таке без ін'єкцій? Оксигенотерапія на апараті Accent Air – це не тільки насичення шкіри збагаченим киснем, але й можливість з його допомогою пронести у глибші шари активні інгредієнти чудових сироваток. Завдяки такому впливу методика апаратної кисневої терапії ще називається оксимезотерапією або безгольчастою мезотерапією.

Кисень є одним із найважливіших елементів, забезпечує процеси клітинної регенерації, тканинного дихання, кровообіг. Він також має антисептичну дію і перешкоджає зростанню бактерій.

 

Принцип методу оксигенотерапії

За допомогою апарата BT Accent Air (США) на шкіру під тиском подається тонкий потік чистого кисню, а разом з ним і сироватка, що знаходиться в насадці. Окремі молекули кисню можуть проникнути у більш глибокі шари шкіри та «пронести» із собою молекули інших речовин, наприклад, низькомолекулярної гіалуронової кислоти, деяких фітопрепаратів, вітамінів тощо. Процедура абсолютно безболісна та безпечна. Вже в перші хвилини впливу помітно зменшення запалення, шкіра стає рівною і набуває гарного кольору.

 

Результат оксигенотерапії Accent Air:

 •      Свіжий рівний колір шкіри
 •      Очищення шкіри
 •      Зменшення дрібних зморшок
 •      Миттєва тонізація, надання пружності шкіри
 •      Вирівнюється рельєф, звужуються пори
 •      Усувається почервоніння, роздратування
 •      Знижується набряклість шкіри
 •      Зменшуються кола під очима
 •      Прискорюються процеси регенерації

 

Переваги кисневої терапії Accent Air:

 • Миттєвий видимий результат
       Без голок, без болю – одна з найприємніших апаратних процедур
       Відсутність обмежень за віком та типом шкіри: показано навіть для найчутливіших пацієнтів, не залежить від фототипу
       Може проводиться в будь-який період року, в тому числі і в сонячний сезон.
       Показаний вагітним і жінкам, що годують.
       Завдяки застосуванню Кисневого Купола терапевтична дія кисню відбувається не лише зовні, а й збагачує наш організм зсередини.

 

Оксигенотерапія відео

 

Як проходить Оксимезотерапія в Горавскі

Щоб зробити процедуру ще більш ефективною та улюбленою нашими пацієнтами, ми доповнили її кількома етапами. Ось тільки деякі з них:

     Очищення шкіри за допомогою засобу, що містить екстракт грейфрукта, азулену та розмарину. Легка ексфоліація ферментами папайї та гранулами жожоба.
     Вплив спеціального емульгатора шкірного сала, щоб «відкрити» пори для глибокого очищення доповнюється заспокійливим ефектом у екстрактів герані і пальмарози, що ходять в нього.
     Легке ульразвукове чищення, щоб прибрати ороговілі клітини та очистити пори, а також ще більше покращити проникнення активних речовин під дією кисню.
     За допомогою маніпули-розпилювача на всю поверхню обличчя та шиї дуже дрібнодисперсно розпорошується активний зволожуючий флюїд, що містить низькомолекулярну гіалуронову кислоту, вітаміни А, С, Д, Е та рослинні екстракти.
     Кисневий масаж та впровадження активних інгредієнтів за допомогою кисню генератора, який завдяки цеолітовому фільтру збагачує атмосферне повітря та створює максимально високі концентрації у струмені інжектора чистого кисню.
     Залежно від показань додатково застосовуються різні активні сироватки: пептидна, антисептична та очищувальна, відбілююча, протизапальна.
     Гудзикова киснева насадка - ще одна особливість апарату Accent Air, яка дозволяє провесні "впровадження" активних речовин максимально близько до очей, на губах і окремо ще раз пропрацювати зморшки.
     На завершення процедури - нанесення чудової інфузійної тканинної маски, яка вибирається за показаннями. За бажанням пацієнта, процедуру можна доповнити гіалуроновими патчами під очі та маскою для шиї.
     Кисневий Купол - унікальна можливість розслабитися подихати насиченим киснем альпійським повітрям в умовах галасливого міста!

У процедурі оксигенотерапії Accent Air ми застосовуємо тільки оригінальну косметику T-Ceuticals (США).

 

Курс процедур складається з 8 сеансів 1 раз на тиждень, а надалі підтримують візити 1 раз на місяць. Оксигенотерапія чудово поєднується з будь-якими іншими косметичними процедурами. Якщо Вам необхідно швидко упорядкувати шкіру, виглядати бездоганно вже завтра, зробіть процедуру Оксигенотерапії Accent Air сьогодні!

 

Оксимезотерапія ціна

Послуга
хв.
ціна
1
Оксигенотерапія Accent Air (обличчя+шия)
до 60
2200 грн.
       
       
       

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17