Контурна пластика

З віком наша шкіра зазнає певних змін, втрачаючи свою еластичність і пружність. Як наслідок, на обличчі з'являються зморшки. Деякі з них можна усунути та запобігти за допомогою ботулінотерапії, деякі прибрати лазерними апаратами, а деякі є прямим показанням для контурної пластики.

Контурна пластика обличчя - це метод корекції об'ємних змін шкіри та тканин, що підлягають гелем гіалуронової кислоти.

 

Контурна пластика застосовується для:

 •       усунення носо-губної складки;
 •      усунення меломентальної складки (від куточка рота до підборіддя, так звана зморшка скорботи), підняття куточків рота;
 •      збільшення розміру губ;
 •      формування привабливого контуру губ;
 •      корекції форми губ (контурна пластика губ);
 •      моделювання вилиць (контурна пластика вилиць);
 •      корекції середньо-вилицевої борозни (тінь від внутрішнього кута ока, що проходить під вилицею, що робить обличчя «втомленим»);
 •      заповнення нососльозної борозни (западання, темні кола під очима);
 •      заповнення обсягів у скроневій ділянці;
 •      виправлення форми підборіддя (контурна пластика підборіддя);
 •      зміни форми носа (горбинка спинки носа, нерівність кінчика тощо);
 •      підняття брів;
 •      корекції овалу особи;
 •      заповнення різних статичних зморшок (міжбровної, горизонтальної зморшки чола і т.д.);
 •      корекції атрофічних рубців;
 •      інтимної контурної пластики.

 

Заповнення носогубних зморшок ГК
Заполнение носогубных морщин ГК
Увеличение объема губ ГК
Увеличение объема и контура губ ГК
Увеличение объема губ ГК
Заполнение носогубных морщин ГК
Контурная пластика носа (горбинка)
Заполнение носослезной борозды, коррекция скул ГК
Носогубная, носослезная, скулы, щеки объемное моделирование ГК
Бьютификация губ скинбустером Рестилайн Витал ГК
Увеличение объема губ ГК
Заполнение носослезной борозды, коррекция скул ГК

 

Чому і коли вдаватися до контурної пластики?

Жодна інша процедура в косметології, окрім контурної пластиці, не здатна вплинути на об'ємні недоліки шкіри обличчя та тіла. Там, де є недолік обсягу, статична складка, тінь чи порушення форми, виправити його можна лише запровадженням гелю. Контурна пластика – процедура ін'єкційна. Гелі (філери), що застосовуються для заповнення, бувають різні.

Однак, найбільш популярний та безпечний – гель гіалуронової кислоти. Це речовина нетваринного походження, ідентична за структурою нашої власної гіалуронової кислоти, яка міститься в шкірі та інших органах та тканинах.

Тому виключаються всі негативні наслідки: гель ніколи не відкидається, не викликає алергій, нікуди не мігрує. І навіть якщо створений під час процедури обсяг не подобається пацієнту, то існує фермент, що розщеплює кислоту, і уколів його, препарату через 2 години не стане.

Негативна сторона лише одна – гель гіалуронової кислоти розсмоктується в середньому через 9 – 12 міс та заповнений обсяг поступово повертається до колишнього стану. Препарати, які застосовуємо ми Теосіаль (Швейцарія).

Як проходить процедура "контурна пластика" у нашій клініці (місто Київ)

Насамперед, слід зауважити, що, як і будь-яка процедура, об'ємна контурна пластика потребує високої кваліфікації спеціаліста та проходження спеціального навчання. Наші лікарі зроблять діагностику особи в цілому і порадять, який обсяг необхідно заповнити, щоб Ви після процедури змінилися на краще, але при цьому виглядали природно.

Залежно від області та побажання пацієнта, ін'єкції гелю проводяться під різною анестезією. Ми намагаємося зробити процедуру абсолютно безболісною, тому частіше пропонуємо провідникову анестезію, яка на кілька годин вимикає чутливість у тій ділянці особи, де проводиться ін'єкція. За бажанням, ми пропонуємо і топічну анестезію кремом.
Процедура займає від 30 до 60 хв (включаючи анестезію).

Гель знаходиться у промаркованому шприці. Вводиться за допомогою голки чи канюлі. Об'ємне моделювання вилиць або заповнення нососльозної борозни, наприклад, безпечніше та зручніше проводити канюлей. Їй можна з одного вкола заповнити практично всю середню третину особи. Однак, вибір техніки введення та препарату має зробити фахівець.

Результат процедури видно відразу. Після процедури в зоні ін'єкції може бути невелика набряклість, почервоніння, іноді – синець. Через кілька днів усі негативні наслідки відбуваються і Ви насолоджуєтеся своєю красою.

Контурна пластика відео

Контурна пластика губ

Контурну пластику губ можна розділити на 4 види:

     Збільшення губ
     Створення контуру губ
     Корекція асиметрії губ
     Зволоження, омолодження губ


Для збільшення обсягу губ гіалуроновою кислотою використовується більш щільний гель, який вводиться глибоко і від його кількості залежить і розмір. Техніки запровадження бувають різні.

Створення контуру губ – процедура, що підходить всім. Це дуже природне та красиве надання соковитості та свіжості губам, формування вираженого валика по червоній облямівці губ. Найчастіше це саме те, чого хочуть усі пацієнти. Гель менш щільний. Вводиться лише за контуром. Справжнього збільшення губ не відбудеться, але сформується дуже приваблива форма.

Кореція асиметрії губ потрібна тим, хто має губи явно асиметричні, і навіть для виправлення наслідків невдалого татуажу, травм, операцій.

Зволоження, омолодження губ – процедура з використанням гелів скін-бустерів. Після цієї процедури збільшення губ зовсім незначне, дуже натуральне, проте губи зволожені, розправлені дрібні зморшки та складки, на тривалий час можна забути про сухість та тріщини губ.

 

Фото до та після збільшення губ

Збільшення обсягу губ ГК

Збільшення об'єму та контуру губ ГК

Збільшення обсягу губ ГК

Б'ютифікація губ скінбустером Рестилайн Витал ГК

Увеличение объема губ ГК

 

Наслідки збільшення губ гелем для кожної з цих процедур по-різному виражені. Однак потрібно пам'ятати, що губи – зона з дуже хорошим кровопостачанням, тому відразу після процедури обов'язково буде набряклість, можуть спостерігатися невеликі синці. Залежно від виду гелю тривалість ефекту від 6 до 12 місяців.

Процедура проводиться під провідниковою чи інфільтративною анестезією, тому пацієнт не відчуває жодного дискомфорту.

І, пам'ятайте, основна перевага гіалуронової кислоти в тому, що навіть невдале збільшення губ завжди можна виправити або невеликим додаванням гелю, або введенням гіалуронідази, і протягом години розчинити абсолютно весь препарат.

Наша клініка пропонує збільшення губ гіалуроновою кислотою Teosyal (Швейцарія).

 

Поєднання контурної пластики з іншими процедурами

Контурна пластика може поєднуватись з будь-якими косметичними процедурами. Зазвичай її проводять одночасно з ботулінотерапією (Ботокс, Діспорт), тому що обидві процедури мало травматичні та дають виражений результат.

 

Вартість контурної пластики

Ціни на контурну пластику в Києві залежать від кількості використаного препарату та його щільності. Дозування може відрізнятися для однієї і тієї ж зони у різних пацієнтів. Це з глибиною і ступенем вираженості складки. Саме тому ціни на контурну пластику формуються в індивідуальному порядку.

Послуга
хв.
ціна
Збільшення об'єму губ (Теосіаль RHA III) 1 мл
до 60
8800 грн.
Поверхневі зморшки (Теосіаль RHA II) 1 мл
до 60
8250 грн.
Глибокі складки (Теосіаль Діп Лайнс) 1 мл
до 90
8400 грн.


Ціна включає гель, роботу спеціаліста, анестезію, вартість усіх витратних матеріалів, крім канюлі.


Всі ціни на контурну пластику дивіться у розділі ЦІНИ

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17