Чистка обличчя

Сучасна естетична медицина досягла неймовірних успіхів у сфері покращення зовнішності. Але, незважаючи на появу нових і нових методик, найбільш затребуваною процедурою залишається чистка обличчя. Без професійного втручання, заснованого на мануальних та апаратних методиках, важко самостійно позбутися шкірних проблем та надовго зберегти свіжість обличчя. Більше того, будь-які засоби косметики і спеціальні програми омолодження втрачають свою ефективність, якщо епідерміс покритий, як ковдрою, лусочками, що орогів.

Можливості професійного чищення шкіри


У практиці нашої клініки очищення шкіри обличчя слідує трьом принципам – індивідуальний підхід до пацієнта, різноманітність методик та поєднання в кожній з них можливостей сучасної апаратури та професійної косметики. Незважаючи на відмінності протоколів процедур, всі вони спрямовані на ефективне вирішення спільних завдань:

     видалення з поверхні епідермісу нежиттєздатних клітин;
     глибоке очищення пір від сального секрету у вигляді чорних крапок;
     приведення в норму вироблення шкірного сала;
     скорочення розширених пір;
     звільнення від висипу вугрів і запалень;
     зняття набряклості;
     вирівнювання та поліпшення тону шкіри;
     підвищення тонусу та еластичності тканин.


Переваги чищення шкіри у клініці Горавскі


Всі види чисток обличчя, що проводяться в нашій клініці, відрізняються безпекою, безболісністю та не мають обмежень за статтю та віком. Якщо і є якісь протипоказання, то вони пов'язані з наявністю у пацієнта деяких захворювань (в описах процедур про це йдеться окремо).

Попередній огляд лікаря-дерматолога також є важливою перевагою нашого Центру. Фахівець оцінює тип шкіри пацієнта, її стан та характер наявних проблем. Після цього індивідуально підбирається оптимальний варіант чищення, а також потрібна кількість процедур.

Важливо враховувати, що чищення обличчя потребує регулярності. Періодичність сеансів залежить від багатьох факторів, але, в першу чергу, від типу шкірного покриву. Жирна, пориста шкіра, схильна до утворення вугрів та камедонів, потребує щонайменше щомісячної процедури. Для тих, хто має нормальну або суху, достатньо одного відвідування клініки протягом двох місяців.

Альфа-комплекс ексфоліатор

комбінований супер-поверхневий хімічний пілінг. Чи не сушить, не дратує шкіру. Підходить всім типів шкіри, зокрема. при акні та себореї. Вирівнює поверхню шкіри, зменшує товщину рогового шару, очищує та скорочує пори, вирівнює колір шкіри, активізує кровообіг, має протизапальну та лікувальну дію при висипаннях. До складу Альфа-комплексу входять фруктові кислоти (молочна, гліколієва, лимонна, яблучна, винна).

Special mask

маска, що скорочує, для жирної, пористої шкіри, ефективна при наявності застійних плям після акне, неспокійній шкірі. Дія: протизапальна, абсорбція шкірного жиру та забруднень, зменшення саловиділення, скорочення пір, вирівнювання кольору шкіри, заспокійлива та загоювальна дія. До складу маски входять каолін (біла глина), сірка, оксид цинку, камфора та ін.

Пудра Double Action

захисна пудра, яка наноситься в кінці процедури, має високий вміст протизапальних компонентів з лікувальних трав. Підсушує, заспокоює, зменшує запалення шкіри. Сприяє загоєнню шкірних ушкоджень, має дезінфікуючу дію. Дуже добре поглинає надлишок шкірного сала, усуває жирний блиск. Також містить сонцезахисний фактор. До складу пудри входять екстракт пирію повзучого, ехінації та лікоподіум - порошок, що отримується зі спор плауна, який підсушує запалені ділянки, заспокоює шкіру. Здавна спорами цієї рослини присипали рани.

 

 

 

 

 

Види процедур очищення шкіри


На сьогоднішній день у клініці Goravsky пропонуються найдієвіші методики очищення шкіри, розроблені на основі найсучасніших медичних технологій. До них відносяться:

  •      Атравматичне чищення обличчя.
  •      НаноЛазерПілінг (лазерне чищення).
  •      Вакуумний гідропілінг "HydraFacial".
  •      Чищення ультразвуковим апаратом.
  •      Детокс-чистка РСА.
  •      Чищення HydroPeptide.

Атравматичне чищення

Делікатна дія на шкіру (мануальна або апаратна), повна безболісність і відразу видимий естетичний ефект – ось головні переваги цієї методики. Досягається такий результат строго поетапним проведенням сеансу та застосуванням спеціальних косметичних препаратів. Зазначимо, що головна, інноваційна особливість цього виду чищення – заміна вапоризації (гарячої пари) на спеціальні розчини, що розкривають пори шкіри.

До додаткових переваг атравматичного чищення належать:

     можливість локально обробляти зони запалень, не торкаючись при цьому здорової шкіри;
     допустимість проведення процедури при куперозі;
     виражений ефект після процедури.

Етапи проведення процедури:

     стартове очищення та дезінфікування шкіри особливими лосьйонами;
     поверхневий хімічний пілінг «Альфа-комплекс», призначений для розчинення та видалення шару нежиттєздатних клітин із поверхні шкіри;
     розширення пір за допомогою спеціальних розчинів;
     мануальне або апаратне чищення (ультразвукове);
     нанесення на обличчя заспокійливої маски («Special mask)», здатної закривати пори та вирівнювати тон шкіри;
     ручний масаж Жаке або обробка апаратом "Дарсонваль";
     завершальне нанесення на обличчя легкого крему або пудри з антисептичними та захисними властивостями (Double Action).

 

Чищення ультразвуком

Апаратне очищення шкіри обличчя ультразвуком є ефективним для тих, у кого немає акне та камедонів. Процедура підходить у тих випадках, коли потрібно швидко освіжити колір обличчя та розгладити шкірний рельєф. Вплив на шкірний покрив ультразвуковими хвилями дозволяє швидко, якісно та без болю відлущити мертві клітини епітелію. Крім функції очищення, ультразвук одночасно виконує масаж, що активізує в клітинах вироблення колагену та еластину. Якщо регулярно проводити сеанси ультразвукової дії, стан шкіри значно покращується.

Переваги ультразвукового чищення:

     швидкість процедури (підготовка шкіри, апаратна обробка та нанесення фінішної маски займають 40 хв);
     безболісність;
     після сеансу на шкірі не залишається жодних слідів дії.

У той же час є й протипоказання для призначення процедури: екзема, герпес та дерматит (в активній стадії).

Вакуумний гідропілінг HydraFacial

Ця ефективна технологія розроблена на поєднанні вакуумного апаратного чищення із запатентованими препаратами для очищення та глибокого зволоження шкіри обличчя та шиї.

Процедура гідропілінгу ефективно вирішує комплекс завдань:

     видаляє омертвілі клітини епітелію,
     очищує і звужує пори,
     знебарвлює пігментні плями,
     освітлює та вирівнює колір обличчя,
     глибоко зволожує шкіру та розгладжує її рельєф.

Придатна для всіх типів шкіри, технологія гідропілінгу безболісна, безпечна та забезпечує негайний ефект. Важливо, що проводити її можна у будь-який сезон. Однак для процедури все ж таки є ряд обмежень: захворювання шкіри в гострій стадії; цукровий діабет першого типу; вагітність.

Процедура включає кілька етапів:

     Комплексне очищення епідермісу за допомогою апаратних насадок та спеціальних сироваток.
     Хімічний пілінг на основі фруктових кислот.
     Під їх впливом розчиняється ороговілий шар епідермісу і освітлюються пігментні плями.
     Глибоке очищення пор за допомогою насадки Vortex. Ця апаратна насадка, що має запатентоване покриття, не лише розкриває та чистить шкірні пори, а й виконує лімфодренажний масаж.
     Насичення шкіри вологою. Цю функцію виконують індивідуально підібрані сироватки, які наносяться в наявності насадкою у формі спіралі.
     LED-терапія. На цьому етапі на шкіру впливають лампи синього або червоного світла. Сині свічення гасить і заспокоює вогнища запалення, підвищує тонус тканин та активізує клітини імунної системи. Червоне світло прискорює процеси загоєння та стимулює в дермі синтез волокон колагену та еластину.
     Нанесення на обличчя фінішної маски з ефектом скорочення пор та ліфтингу.

 

НаноЛазерПілінг

Щороку у світі вдосконалюються лазерні апарати та разом з ними медичні та косметологічні технології. Одна з останніх розробок – апарат, розроблений з урахуванням холодного випромінювання ербієвого лазера. Ефективний, безпечний і не викликає дискомфорту у пацієнта, апарат очищає поверхню шкіри делікатно і дуже ретельно. Лазерний промінь, видаляючи клітини, що відмерли, одночасно м'яко полірує шкіру. У результаті поверхня шкіри стає дивовижно гладкою, світлішою і сяючою. Просунута технологія НаноЛазерПілінга має ще й виражений омолоджуючий ефект. Під впливом лазера у шкірі активізується синтез колагенових волокон, а також покращується циркуляція крові.

НаноЛазерПілінг вирішує безліч естетичних завдань:

     очищення епідермісу,
     розгладжування дрібних зморшок,
     звуження пір,
     покращення кольору та текстури шкіри.

Протягом якихось 15-20 хвилин ви можете отримати чудовий естетичний результат без тривалого відновлення (всього 1-2 дні). Чи достатньо однієї процедури, чи вам знадобиться курс – у компетенції лікаря-косметолога та залежно від поставлених завдань.

Детокс-чистка РСА

У клініці Горавський детокс-чистка проводиться на основі ексклюзивної американської косметики РСА Skin. Ця процедура може застосовуватися як самостійно, так і як доповнення до інших технологій очищення шкіри. Унікальний склад препаратів РСА дозволяє швидко розм'якшити ороговілий шар епідермісу шкіри, навіть найзастаріліший і огрубілий. Суміш кислот, що входить до складу косметики (молочної, гліколевої, саліцилової), дозволяє препарату активно проникати у вивідні протоки сальних залоз і очищати їх від надлишку шкірного секрету. Як результат - заспокоюються осередки запалень, а також нормалізується вироблення шкірного сала. На закінчення процедури використовується активна ретинолова сироватка, яка звужує пори, вирівнює колір шкіри та надає обличчю виняткову свіжість та сяйво.

 

Вартість чищення обличчя у нашій клініці.

 

Послуга
хв.
ціна
1
Атравматичне чищення обличчя HolyLand
до 90
1700 грн.
2
Атравматичне чищення Holy Land (спина або декольте)
до 90
1800 грн.
3
ABR глибоке чищення обличчя
до 90
1800 грн.
4
Лікування пустульозного елемента (1 шт)
до 15
150 грн.
 

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17