Біоревіталізація, мезотерапія

Термін «біоревіталізація» (англ. revitalize – пожвавлювати, відновлювати) – це метод внутрішньошкірних ін'єкцій гелю на основі природної гіалуронової кислоти нетваринного походження. За допомогою біоревіталізації у шкірі створюються сприятливі та, головне, фізіологічні умови реабілітації клітин, не виснажуючи при цьому її ресурси. Внаслідок відновлення структури старіючої, атонічної, сухої шкіри її тонус та еластичність поступово покращуються.

 

Біоревіталізація шкіри обличчя гіалуроновою кислотою

Гіалуронова кислота - речовина, що входить до складу міжклітинного компонента сітчастого шару шкіри, структурні особливості кислоти дозволяють їй приєднувати велику кількість молекул води і утримувати тривалий час, забезпечуючи таким чином зволоження шкіри, покращуючи всі регенераторні процеси в ній. Ось чому біоревіталізація шкіри обличчя гіалуроновою кислотою в Києві така популярна послуга.

Крім зволоження, біоревіталізація шкіри відновлює мікроциркуляцію, ефективно захищає її від ультрафіолетових променів та вільних радикалів. Гіалуронова кислота, що міститься в препараті, стимулює фібробласти (клітини шкіри) до вироблення власної, ендогенної гіалуронової кислоти, колагену, еластину, запускаючи власні резерви організму.

 

Біоревіталізація у Києві - показання

Для біоревіталізації вік не має великого значення, існує низка показань, пов'язаних зі станом шкіри незалежно від віку:

     суха шкіра;
     відновлення шкіри після дії ультрафіолетових променів або підготовка до пляжного сезону;
     тонка, пергаментна шкіра;
     вікова атрофія шкіри;
     корекція множинних дрібних зморшок;
     відновлення овалу особи;
     тонка шкіра в ділянці повік, ший, декольте, кистей;
     відновлення еластичності, тонусу, кольору шкіри;
     підготовка до шліфування;
     у комплексній терапії стрій (розтяжок).

 

Фото після біоревіталізації обличчя, декольте, кистей:

Біоревіталізація зони декольте (зморшки сну)
Биревитализация кисти рук
Биоревитализация Мезовартон
Биоревитализация Мезоксантин
Пептидная биоревитализация Аквашайн BTX
Липоредукция овала лица Prostrolane Inner B
Ревитализация декольте Мезовартон
Мезотерапия Аквашайн BR

 

Види біоревіталізації та мезотерапії у нашій клініці:

Біоревіталізація та мезотерапія схожі – це ін'єкції речовин, що покращують властивості шкіри. У процедурі біоревіталізації використовується гель гіалуронової кислоти, в мезотерапії – амінокислоти, вітаміни, рідкий розчин гіалуронової кислоти та ін.

Цікаві факти
1. Одна молекула гіалуронової кислоти містить 500 молекул води.
2. Структура гіалуронової кислоти однакова у всіх людей та тварин.
3. Гіалуронова кислота міститься у всіх тканинах та органах людського тіла.

 

Teosyal Meso та Teosyal Redensity I


Гіалуронова кислота Швейцарського виробництва, одні з провідних виробників цього продукту у світі. Біоревіталізація Теосіаль Мезо - швидке та виражене зволоження шкіри, усунення дрібних зморшок та надання їй тонусу. Папули тримаються не довго, дуже комфортно та добре переноситься пацієнтами. Препарат Теосіаль Реденсіті 1 крім ГК містить комплекс амінокислот, що відновлює шкіру, антиоксидантів, вітамінів і мікроелементів. Він не тільки зволожує шкіру, але й бореться з в'ялістю, зниженням тонусу, має виражену світловідбивну дію (зменшує синці під очима, пігментацію). Процедури обома препаратами проводяться 1 раз на 2 тижні мінімальним курсом 3 сеанси. Не залежать від пори року.

Новим трендом в естетичній медицині є застосування пептидних препаратів для біоревіталізації Meso-Wharton та Meso-Xanthin (Мезовартон та Мезоксантин), а також Aquashine (Аквашайн). Крім гіалуронової кислоти вони містять пептиди, амінокислоти, мікроелементи та фактори зростання нетваринного походження. Це посилює ефект і дає шкірі необхідний поживний ресурс.

 

Мезоксантін


Цей препарат можна віднести до так званого напрямку біорепарації. Препарат Мезоксантин відрізняється від інших пептидних ревіталізантів наявністю субстрату бурих водоростей фукоксантину F199, який захищає клітини від факторів навколишнього середовища, знижує хронічне запалення, спровоковане сонячними променями, окислювальним стресом, блокує вироблення пігменту, а також увлажн.

MesoEye (Мезоай) - ще одним унікальним препаратом лінійки Мезовартон. Його склад дозволяє доглядати делікатну шкіру навколо очей, при цьому може використовуватися у людей навіть схильних до набряклості. Мезоай зволожує шкіру навколо очей, усуває дрібні зморшки, темні кола та стимулює лімфодренаж, зміцнює судини.

MesoSculpt (Мезоскульпт) - ліпомодулятор для зон з невеликими жировими відкладеннями на обличчі: друге підборіддя, носогубна складка, овал обличчя (брили) і т.д. До складу його входять не лише ліполітики, а й пептиди, що зміцнюють шкіру і викликають швидкий ліфтинг у цій галузі.

Преміум ревіталізація Простролейн

 

Prostrolane Natural-B – ін'єкційний пептидний препарат, який стимулює процеси оновлення шкіри на клітинному рівні, покращує мікроцеркуляцію, еластичність, тургор шкіри та забезпечує зволоження та омолодження. Препарат має дуже багатий склад пептидів, які стимулюють регенерацію фібробластів, посилюють вироблення власного колагену, захищають від УФ-пошкодження, запобігаючи фото та хронічному старінню.

Показання до проведення процедури:

     резорбція кісткової тканини
     нечіткий овал обличчя
     в'ялість шкіри, атонія
     зморшки та складки різної глибини
     виражена носослізна борозна
     тьмяний колір обличчя
     стоншення шкіри
     інволютивні зміни шкіри в області декольте
     вікові дефекти тильної поверхні кистей рук
     як основа проведення будь-яких апаратних та малотравматичних анти-ейдж методик

Філінгові властивості препарату дозволяють:

     М'яко заповнити зморшки, відкоригувати тіньові зони, створюючи красиві молоді риси обличчя.
     Зміцнити стінки судин, активувати неоангіогенез та відрегулювати процеси меланогенезу, які дадуть виражений ефект сяючої шкіри.
     Відновити проліферативну активність клітин, синтезу колагену та еластину, які забезпечать ліфтинг шкіри та омолоджуючий ефект.

 

Курс процедур: 2-3 процедури з інтервалом 2 тижні. Підтримуючий курс процедур підбирається індивідуально спеціалістом з урахуванням особливостей пацієнта.

Prostrolane Inner-B — петидний коректор для лікування локальних жирових відкладень з інтенсивним ліфтинг ефектом. Препарат запускає процес ліполізу без пошкодження клітинних структур, що дозволяє забезпечити не тільки розщеплення жирових клітин (адипоцитів), перешкоджаючи їх подальшому накопиченню, а й призводить до зменшення їх кількості. Ревіталізуюча дія препарату проявляється за рахунок активації неоколагенезу та вираженого ліфтингу.

Препарат містить у складі стабілізована ГК 0,7% та комплекс пептидів, що дозволяє їм рівномірно розподілятися у шкірі та доставляти активні інгридієнти у клітину.

Показання до процедури:

     локальні жирові відкладення в нижній третині особи («друге підборіддя»)
     гіпертрофовані носогубні жирові пакети
     птоз особи, формування «брилів»
     локальні жирові відкладення у сфері внутрішніх поверхонь рук, стегон, живота, сідниць, спини.

Стандартний курс 4-6 процедур з інтервалом 2 тижні. Підтримуючий курс підбирається індивідуально спеціалістом з урахуванням особливостей пацієнта.

Зменшення жирових відкладень досягається за рахунок пептидної активації процесу ліполізу та зменшення розподілу жирових клітин протягом 2-х тижнів після кожної процедури. Відсутність шкідливого впливу на адипоцити робить процедуру абсолютно атравматичною. А ліфтинговий ефект досягається за рахунок стимуляції підвищення потенціалу поділу клітин шкіри та її відновлення.


Для швидкого та багатоцільового результату ми застосовуємо комплексні ін'єкційні процедури Преміум ревіталізації: Простролейн Natural B+ Теосіаль Мезо. Це поєднання дозволяє глибоко діяти на тканині та домагатися тривимірного омолодження, а за допомогою чистої гіалуронової кислоти, що входить до складу Теосіаль Мезо, швидко зволожувати шкіру. Другий варіант Преміум Ревіталізації + Скульптура, крім Prostrolane Natural B і Теосіаль Мезо включає в себе ліполітик Prostrolane Inner B. Така процедура показана тим, у кого є порушення овалу обличчя або виражені поверхневі жирові пакети.

Aquashine (Аквашайн)

 

Ін'єкційний пептидний дермамодулятор, з дуже багатим складом, безліччю сертифікатів якості та вираженим результатом не тільки зволоження, але омолоджує, відновлює, покращує тон шкіри та антиоксидантною дією. У складі препаратів крім гіалуронової кислоти знаходяться пептиди, амінокислоти, вітаміни, мінерали, коензими та антиоксиданти. Аквашайн при стандартному курсі коляться 1 раз на 2-4 тижні і мають дуже тривалий і завжди виражений ефект.

RRS Whitening (відбілюючий)

 

Спеціальний відбілюючий комплекс у цьому препараті поєднується з гіалуроновою кислотою для зволоження та омолодження шкіри. У складі арбутин, ретинілпальмітат, екстракт альби, яблучна, молочна та саліцилові кислоти, флавоноїди, вітаміни, мікроелементи та ін. Такий комплекс дозволяє регулювати ситнез меланіну (пігменту), зменшувати прояви, а також перешкоджати подальшому виробленню. А завдяки тому, що відбілюючі речовини в даному випадку вводяться ін'єкційним шляхом, вдається доставити їх у глибокі шари дерми. Показання – будь-які набуті пігментні порушення, включаючи мелазму, а також для тих, хто бажає вирівняти колір шкіри.

RRS Eyes (очі)

 

Препарат для омолодження, зволоження та корекції темних кіл навколо очей. У складі неретикульована гіалуронова кислота, вітаміни, пептиди та біоревіталізуючий комплекс для покращення мікроциркуляції у шкірі навколо очей. Показаний для всіх, хто дбає про тонку і делікатну шкіру навколо очей.

Усі препарати зареєстровані в Україні, мають усі необхідні сертифікати якості. До переваг цих препаратів слід віднести їх абсолютну безпеку та гіпоалергенність.

Регенераторні властивості ГК: Наприкінці 80-х років було встановлено, що процес регенерації у внутрішньоутробному періоді протікає зовсім інакше, ніж після народження. Хірургічні втручання у перші 3-6 місяців вагітності не залишають на шкірі плода жодних слідів, тим паче рубців. При цьому в області пошкодження виявляється дуже багато гіалуронової кислоти. Досить велика концентрація ГК та в амніотичній рідині.

На наш погляд, такі процедури в косметології, як безін'єкційна та лазерна біоревіталізація не мають справжнього ефекту, оскільки молекула гіалуронової кислоти дуже велика і не здатна проникати через епідермальний бар'єр у глиб шкіри. Доставка її в дерму можлива лише за допомогою ін'єкцій.


Як проходить процедура біоревіталізації

Залежно від особливостей шкіри та її стану визначається придатний для пацієнта препарат. Після цього наноситься крем, що анестезує, який зробить процедуру абсолютно безболісною. Під час біоревіталізації лікар проводить ряд розсіяних по всій площі обличчя та шиї мікроін'єкцій, приділяючи особливу увагу ділянкам шкіри, що потребують «реставрації». Проводиться не лише біоревіталізація шкіри обличчя, а й окремих зон: біоревіталізація повік, шиї, декольте чи кистей рук.

Після процедури у місцях ін'єкцій спостерігаються невеликі папули, які розсмоктуються до двох днів.

   
Вартість біоревіталізації

Ціни на біоревіталізацію в Києві залежать від препарату та його обсягу. Для проведення процедури в наявності зазвичай достатньо 1 мл. Щоб обробити обличчя, шию та декольте, необхідно 2 мл.

Послуга
хв.
ціна
Ревіталізація Prostrolane Natural B 2 мл до 90 6200 грн.
Біоревіталізація Теосіаль Реденсіті І 1 мл
до 90
4500 грн.
Ліпоредукція Prostrolane Inner B 2 мл до 90 4800 грн.

Ціни на всі процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

Протипоказання до біоревіталізації

  •      шкірні захворювання на стадії загострення у сфері ін'єкцій;
  •      непереносимість компонентів препарату;
  •      вагітність;
  •      тяжкі захворювання внутрішніх органів (аутоімунні, онкологічні та ін.).
Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17