Полімолочна кислота

 

Препарати на основі полімолочної кислоти (Естефіл, ГАНА) називають ще «рідкі нитки». Таке порівняння обумовлено насамперед вираженими ліфтинговими властивостями цієї речовини, а також тим, що полімолочна кислота входить до складу ниток, що розсмоктуються, які використовуються в хірургії більше 20 років.

 

Полімолочная кислота AestheFill або GANA – це енхансер об'єму, і один із найпотужніших ін'єкційних колагеностимуляторів! Така особливість пов'язана із пористою структурою препарату. На ній фібробластам легше втриматися та розпочати виробництво нового колагену. Пориста структура мікросфер дозволяє утримувати набагато більше клітин, адже на відміну від інших ін'єкційних препаратів, тут фібробласти фіксуються не тільки на поверхні введеного в шкіру конгломерату, але і всередині нього.
Друга перевага полімолочної кислоти – натуральність та гіпоалергенність. Препарат не містить компонентів білка. З часом препарат розпадається на глікоген та молочну кислоту. Обидві речовини є абсолютно природними для нашого організму і виводяться з нього повністю.

 

Філер чи біоревіталізант?

 

Препарат Естефіл або ГАНА – це флакон, який містить сухий концентрат полімолочної кислоти. Лікар розводить його в залежності від бажаного ефекту до потрібної концентрації.

Якщо пацієнту необхідне наповнення, то розведення менше, якщо у пацієнта немає об'ємних порушень, а потрібно зміцнити тканини, то розведення більше.

Частинки полімолочної кислоти не мігрують у тканинах, залишаються у наведеному шарі. Створюється дуже природне наповнення. А ліфтинговий ефект, який помітний вже за 12 тижнів, тримається до 18 міс. Сеансів може бути декілька, залежно від вихідного стану шкіри та бажаного результату.

Безумовно, концентрація розведення та техніка ін'єкцій потребують високої кваліфікації лікаря. Так як вони індивідуальні не тільки для кожного пацієнта, але і навіть для різних ділянок на обличчі або тілі одного й того ж пацієнта.

 

Як проходить процедура

 

Як правило, полімолочная кислота вводиться канюлею. Цей метод є дуже безпечним, оскільки канюля не ушкоджує магістральні судини. Проколів мало, все обличчя можна опрацювати з 2-4 крапки. До розведення препарату додається анестетик, тому процедура дуже комфортна.
Зони введення полімолочної кислоти

 • Обличчя (овал, вилкова область, скронева область, носогубна складка)
 • Шия, субментальна зона, декольте (для зміцнення в'ялих тканин, ліфтингу)
 • Китиці рук (наповнення скелетизованих пензлів, зміцнення тканин)
 • Внутрішня частина стегна, плеча, живота
 • Сідниці (наповнення западин, збільшення обсягу). Докладніше про корекцію тіла полімолочною кислотою читайте в нашому розділі Біоімплантація PowerFill


Протипоказання:

 • Інфекційні захворювання у стадії загострення
 • Порушення згортання крові
 • Аутоімунні колагенози
 • Епілепсія
 • Перманентні філери (силікон) у місцях ін'єкції
 • Вагітність, лактація


Поєднання з іншими процедурами


Полімолочна кислота поєднується та доповнює інші ін'єкційні та косметичні процедури. Що стосується апаратних методик, то процедури з глибоким прогріванням тканин бажано проводити не раніше 1 місяця після ін'єкцій полімолочної кислоти, або ж зробити їх перед.

 

Ін'єкції Естефіл або ГАНА у нашій клініці – це насамперед пружність, наповненість тканин, чіткіші контури обличчя та сяйво шкіри, яке відзначають абсолютно всі пацієнти!

 

Вартість ін'єкцій Полімолочної кислоти

Назва послуги
хв.
ціна
1
AestheFill полімолочна кислота 1 фл
до 60
13500 грн.
2
PowerFill полімолочна кислота (тіло) 1 фл
до 90
24000 грн.
3
GAVA V полімолочна к-та 1 фл
до 60
13500 грн.
4
GAVA V Set (полімолочна к-та + ГК) 1 фл
до 60
17500 грн.

Всі ціни на процедури дивіться у розділі ЦІНИ

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (093) 720-47-17