Про клініку

Ми вміємо чути та розуміти Ваші бажання та проблеми. Наші лікарі запропонують вам лише те, що вам дійсно потрібно.

Ми прагнемо того, щоб кожен наш відвідувач відчував себе особливим та найважливішим клієнтом. Ми пропонуємо комплексні процедури для людей, які не мають часу, експрес-процедури для бажаючих досягти негайного ефекту, а також, більш інвазивні, з вражаючим стійким результатом, для людей, які можуть дозволити собі достатньо часу на якісну процедуру.

Для нас кожен клієнт – єдиний! Тільки у нас Ви зможете розслабитись біля каміну, розмовляючи зі своїми друзями, за чашкою елітного чаю у перерві між процедурами, випити дієтичний коктейль у нашому фіто-барі або відпочити у тихій та затишній VIP-кімнаті.

Не дивлячись на домашню та затишну атмосферу, Goravsky – професійна клініка. Всі наші фахівці мають медичну освіту та постійно підвищують свою кваліфікацію не лише в Україні, а й у США, Швейцарії, Франції та інших країнах.

.

Отже, чому ж саме Goravsky?

 

Спеціалісти

Лікарі центру Goravsky мають значний досвід роботи як у традиційній дерматології та інших галузях медицини, так і найсучасніших методах косметології. Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію не лише в Україні, а й за кордоном, є консультантами медичних порталів та членів міжнародних організацій естетичної медицини.

Обладнання

Ми використовуємо лише сертифіковане ефективне обладнання та якісну професійну косметику світових лідерів. Наша клініка є одним із найбільших в Україні центрів лазерної косметології, а також навчальною базою з лазерних технологій для фахівців багатьох країн. Велике значення ми приділяємо екологічності та натуральності косметики, що застосовується у процедурах.

Комфорт та затишок

Для нас кожен клієнт єдиний та унікальний. І ви відчуєте це, переступивши поріг центру Горавскі. Наша тепла сімейна атмосфера не залишить байдужим нікого, і навіть досягнувши бажаного результату, клієнти приходять до нас просто на чашку чаю.

Чистота і стерильність

У своїй роботі ми використовуємо найкраще стерилізаційне обладнання та засоби. Наші правила чистоти та стерилізації відповідають найсуворішим санітарним стандартам та нормам, а часом і перевищують їх.

 

Чекаємо на Вас у клініці Горавскі! Наш телефон у Києві: (097) 720-47-17